Przetarg na najem budynku gospodarczego (budynek murowany, 171 m2) na terenie byłego SKR w Strzegowie

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Strzegowo, teren byłego SKR, ul. Słowackiego

Podsumowanie

Przetarg ustny nieograniczony na najem budynku gospodarczego o powierzchni użytkowej 171 m² (bez posadzki i oświetlenia) na terenie byłego SKR w Strzegowie. Okres najmu: do 3 lat. Cena wywoławcza: 2,00 zł/m² netto miesięcznie. Przetarg odbędzie się 9 marca 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy Strzegowo.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony na najem nieruchomości stanowiącej własność Gminy Strzegowo Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony na najem nieruchomości stanowiącej... Przetargi Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do oddania w najem w trybie bezprzetargowym Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026 AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony na najem nieruchomości stanowiącej własność Gminy Strzegowo Załączniki Informacja o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu przetargu 51.45 KB pdf Pobierz AKTUALNY - przetarg - budynek gospodarczy SKR 168.64 KB pdf Pobierz TREŚĆ OGŁOSZENIA NIEAKTUALNA - przetarg - budynek gospodarczy SKR 171.03 KB pdf Pobierz Informacja o wyniku przetargu 66.44 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 stycznia 2026 14:02 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 466 09 marca 2026 13:35 ( Paweł Smoliński ) - Dodanie załącznika [skm_c257i26030913160.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:12 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:12 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) więcej » 06 lutego 2026 12:12 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualny__przetarg__budynek_gospodarczy_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:11 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_zmianie_ogloszenia__zmiana_terminu_przetargu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:07 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [informacja_o_zmianie_tresci_ogloszenia.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:37 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg__budynek_gospodarczy_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:35 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:31 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:31 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:30 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:30 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:21 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:21 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:53 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:52 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:51 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_zmianie_tresci_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:51 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [przetarg__budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 14 stycznia 2026 14:02 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. 14 stycznia 2026 14:02 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [przetarg__budynek_gospodarczy_po_skr.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 14 stycznia 2026 14:02 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Najem budynku gospodarczego SKR

    Najem budynku murowanego, zadaszonego, jednoprzestrzennego (bez posadzki i oświetlenia) o pow. użytkowej 171 m².

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie