Wybór najemcy hali targowej w Strzegowie
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzegowo, ul. Słowackiego (hala targowa)
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na wybór najemcy hali targowej w Strzegowie (ul. Słowackiego). Przedmiotem jest najem powierzchni pod cele magazynowe, składowe lub inne, pod warunkiem braku zakłócania pracy targowiska. Cena wywoławcza to 200 zł netto/m² miesięcznie. Przetarg został przesunięty na marzec 2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 400,00 zł
- Wadium musi być zaksięgowane do 5 marca 2026 r.
- Obecność dokumentów tożsamości
- Dla firm: wypis z rejestru/ewidencji lub notarialne pełnomocnictwo
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony, najem hali targowej Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony, najem hali targowej Przetargi Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do oddania w najem w trybie bezprzetargowym AKTUALIZACJA - Przetarg ustny nieograniczony, najem hali targowej Zdjęcia Załączniki Informacja o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu przetargu 52.79 KB pdf Pobierz AKTUALNY - przetarg - ustny nieograniczony, wybór najemcy hali targowej 219.94 KB pdf Pobierz TREŚĆ OGŁOSZENIA NIEAKTUALNA - przetarg - ustny nieograniczony, wybór najemcy hali targowej 209.35 KB pdf Pobierz Informacja o wyniku przetargu 65.89 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 stycznia 2026 14:24 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 782 09 marca 2026 13:37 ( Paweł Smoliński ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyniku_przetargu.pdf.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:03 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:03 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) więcej » 06 lutego 2026 12:02 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualny__przetarg__ustny_nieograniczony_wybor_najemcy_hali_targowej. pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 12:01 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_zmianie_ogloszenia__zmiana_terminu_przetargu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 lutego 2026 11:52 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [informacja_o_zmianie_tresci_ogloszenia.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:36 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg__ustny_nieograniczony_wybor_najemcy_hali_targo wej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:35 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_tar gowej.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:22 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_tar gowej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 lutego 2026 15:22 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [aktualizacja__przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_tar gowej.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:36 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:29 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:29 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_zmianie_tresci_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:28 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [aktualizacja__przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_tar gowej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 stycznia 2026 11:28 ( Konrad Stawiski ) - Usunięcie załącznika [przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_targowej.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 stycznia 2026 15:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie2.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 stycznia 2026 15:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie1.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 09 stycznia 2026 14:25 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. 09 stycznia 2026 14:24 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [przetarg_ustny_nieograniczony_na_wybor_najemcy_hali_targowej.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 stycznia 2026 14:24 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Najem hali targowej
Najem powierzchni hali targowej pod cele magazynowe, składowe lub inne.
Dokumenty (4)
- Informacja o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu przetargu52.79KBpdfPobierzpdf
- AKTUALNY - przetarg - ustny nieograniczony, wybór najemcy hali targowej219.94KBpdfPobierzpdf
- TREŚĆ OGŁOSZENIA NIEAKTUALNA - przetarg - ustny nieograniczony, wybór najemcy hali targowej209.35KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu65.89KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.