I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Strzegowie

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Obręb Strzegowo Osada

Podsumowanie

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (działka nr 83/10, obręb Strzegowo Osada). Teren o powierzchni 0,1117 ha, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Działka płaska, z dostępem do drogi publicznej i wodociągu, wymaga jednak rozbudowy sieci energetycznej i kanalizacyjnej.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Ogłoszenie, przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Ogłoszenie, przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do szkół na terenie gminy Strzegowo Wykaz lokali użytkowych przeznaczonego do oddania w najem w trybie bezprzetargowym Ogłoszenie, przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Załączniki Ogłoszenie, przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości 270.19 KB pdf Pobierz Informacja o wyniku przetargu 373.19 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 grudnia 2025 14:24 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 505 12 stycznia 2026 15:11 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyniku_przetargu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 grudnia 2025 14:25 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. 03 grudnia 2025 14:25 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_przetarg_ustny_nieograniczony_na_sprzedaz_nieruchomosci.pd f] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 03 grudnia 2025 14:24 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 83/10

    Sprzedaż działki o powierzchni 0,1117 ha, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Strzegowie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne