Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Strzegowo, Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę wyposażenia kuchni do stołówki szkolnej w ramach programu „Posiłek w domu i w szkole”. Przedmiotem jest zestaw urządzeń gastronomicznych (m.in. piec konwekcyjno-parowy, szatkownica, miksery, stoły ze zlewem) oraz wyposażenie stalowe. Kryterium wyboru to najniższa cena.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Złożenie dokumentów potwierdzających parametry techniczne urządzeń (karty katalogowe)
- Zgoda na przedłużenie terminu związania ofertą
- Zgoda na wybór oferty po upływie terminu związania ofertą
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymagań ochrony przeciwpożarowej - Budowa wewnętrznej instalacji hydrantowej Postępowanie o udzielenie zamówienia - Doposażenie bazy magazynowej OLiOC oraz zapewnienie ciągłości dostaw w sytuacjach kryzysowych - Część 4 Zakup defibrylatora i zestawu pierwszej pomocy Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie Załączniki Zaproszenie do składania ofert 501.42 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 1- Formularz ofertowy 59.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 2- Projekt umowy 201.04 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 226.78 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 57.76 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 października 2025 11:23 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 395 13 listopada 2025 14:35 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 października 2025 11:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_-_szczegolowy_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 października 2025 11:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 24 października 2025 11:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1-_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 października 2025 11:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 października 2025 11:23 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Strzegowie
Zakup i dostawa wyposażenia kuchni w stołówce szkolnej (urządzenia i meble stalowe).
Dokumenty (5)
- Zaproszenie do składania ofert501.42KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 1- Formularz ofertowy59.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 2- Projekt umowy201.04KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia226.78KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty57.76KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.