Remont garażu OSP w Kowalewku – napęd bramy i drzwi

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kowalewko (garaż OSP)

Podsumowanie

Dostawa i montaż napędu do bramy segmentowej (Wiśniowski, 3,5x3,1m) oraz montaż drzwi zewnętrznych (stalowe, RC2, 80cm) dla OSP w Kowalewku. Wymagany montaż, uruchomienie i min. 24 miesiące gwarancji. Zalecana wizja lokalna.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Postępowanie o udzielenie zamówienia-Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- dostawa napędu bramy garażowej i drzwi zewnętrznych

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia-Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- dostawa napędu bramy garażowej i drzwi zewnętrznych Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia-Remont garażu użytkowanego przez jednostkę... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa mikrobusu 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym do przewozu osób na wózkach inwalidzkich Ogłoszenie wykazu nieruchomości gruntowych przeznaczonych do zamiany pomiędzy Gminą Strzegowo a osobami fizycznymi Postępowanie o udzielenie zamówienia-Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- dostawa napędu bramy garażowej i drzwi zewnętrznych Postępowanie o udzielenie zamówienia-Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- dostawa napędu bramy garażowej i drzwi zewnętrznych Załączniki Zaproszenie do składania ofert 302.28 KB pdf Pobierz Załącznik nr 2- projekt umowy 275.41 KB pdf Pobierz załącznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia 59.68 KB pdf Pobierz Załącznik nr 4- klauzula RODO 552.76 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1- druk oferty 49.5 KB doc Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 56.53 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 października 2025 15:00 Dokument wprowadzony do BIP przez: Zofia Gregorczyk Ilość wyświetleń: 353 21 października 2025 10:20 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 października 2025 10:18 ( Zofia Gregorczyk ) - Usunięcie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 października 2025 10:04 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 10 października 2025 15:06 ( Zofia Gregorczyk ) - Opublikowanie dokumentu. 10 października 2025 15:05 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_oferty3.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:05 ( Zofia Gregorczyk ) - Usunięcie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_oferty3.doc] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:03 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:03 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_opis_przedmiotu_zamowienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:02 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy__.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:02 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_oferty3.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:01 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 października 2025 15:00 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa i montaż napędu bramy oraz drzwi

    Dostawa i montaż napędu do bramy segmentowej oraz drzwi zewnętrznych do garażu OSP w Kowalewku.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Remont garażu OSP w Kowalewku – napęd bramy i drzwi — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne