Zakup sprzętu specjalistycznego - narzędzi hydraulicznych dla OSP w Unierzyżu
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Unierzyż (miejsce wskazane przez Zamawiającego)
Podsumowanie
Zakup narzędzi hydraulicznych (nożyce, rozpieracz) dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Unierzyżu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego wraz z instrukcjami w języku polskim i gwarancją. Kryterium wyboru: najniższa cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Minimum 24 miesiące gwarancji
- Sprzęt musi posiadać certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty
- Instrukcje obsługi w języku polskim (lub tłumaczenie)
- Dostawa w miejsce wskazane przez Zamawiającego
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia- Zakup sprzętu specjalistycznego- narzędzi hydraulicznych dla Ochotniczej Strazy Pożarnej w Unierzyżu
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia-Zakup sprzętu specjalistycznego - narzędzi hydraulicznych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Unierzyżu Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia-Zakup sprzętu specjalistycznego - narzędzi... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Doposażenie bazy magazynowej OLiOC oraz zapewnienie ciągłości dostaw w sytuacjach kryzysowych Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego - samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 stanowiącego własność Gminy Strzegowo Postępowanie o udzielenie zamówienia-Zakup sprzętu specjalistycznego - narzędzi hydraulicznych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Unierzyżu Postępowanie o udzielenie zamówienia- Zakup sprzętu specjalistycznego- narzędzi hydraulicznych dla Ochotniczej Strazy Pożarnej w Unierzyżu Załączniki Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych 371.08 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia 123.84 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 2 - Projekt umowy 252.66 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 1 - Formularz oferty 29.46 KB docx Pobierz Zaproszenie do składania ofert 300.06 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 51.62 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 października 2025 14:48 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 360 17 października 2025 16:33 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_-_formularz_oferty.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3-_opis_przedmiotu_zamowienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_-_klauzula_informacyjna_dotyczaca_przetwarzania_danych _osobowych.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 października 2025 14:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup sprzętu specjalistycznego - narzędzi hydraulicznych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Unierzyżu
Dostawa narzędzi hydraulicznych (m.in. nożyce hydrauliczne, rozpieracz ramieniowy) dla OSP.
Dokumenty (6)
- Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych371.08KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia123.84KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 2 - Projekt umowy252.66KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 1 - Formularz oferty29.46KBdocxPobierzdocx
- Zaproszenie do składania ofert300.06KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty51.62KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.