Remont garażu OSP w Kowalewku — prace elektryczne
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kowalewko
Podsumowanie
Prace elektryczne w garażu remizy strażackiej w Kowalewku. Zakres obejmuje: doprowadzenie zasilania trójfazowego, montaż nowej rozdzielnicy podtynkowej (oświetlenie, gniazda, obwód trójfazowy), wymianę instalacji do syreny strażackiej, zasilanie automatu bramy, przeniesienie istniejącej rozdzielnicy oraz montaż oświetlenia zewnętrznego. Materiały dostarcza wykonawca.
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- prace elektryczne
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- prace elektryczne Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- prace ogólnobudowlane Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i montaż klimatyzacji w świetlicach wiejskich w miejscowościach: Drogiszka, Rydzyn Szlachecki, Kowalewko, Giżyn, Unikowo, Wola Kanigowska Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- prace elektryczne Postępowanie o udzielenie zamówienia- Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku- prace elektryczne Załączniki Załacznik nr 1- Formularz Oferty 41.5 KB doc Pobierz Załacznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia 78.84 KB pdf Pobierz Załącznik nr 2 - Projekt umowy 274.24 KB pdf Pobierz Załącznik nr 4 - klauzula RODO 548.4 KB pdf Pobierz Zaproszenie do składania ofert 292.78 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 59.68 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 września 2025 14:52 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 409 11 września 2025 09:37 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skadania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_4_-_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_2_-_projekt_umowy_czesc_elektryczna_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_3-_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 września 2025 14:52 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont garażu użytkowanego przez jednostkę OSP w Kowalewku — prace elektryczne
Kompleksowe prace elektryczne w garażu remizy strażackiej.
Dokumenty (6)
- Załacznik nr 1- Formularz Oferty41.5KBdocPobierzdoc
- Załacznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia78.84KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 2 - Projekt umowy274.24KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 4 - klauzula RODO548.4KBpdfPobierzpdf
- Zaproszenie do składania ofert292.78KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty59.68KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.