Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Strzegowo, ul. Wyzwolenia 13
Podsumowanie
Zamówienie na budowę przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) w Zespole Szkół w Strzegowie. Zakres obejmuje urządzenia uruchamiające, sygnalizujące oraz wykonawcze (rozłącznik). Realizacja obejmuje również montaż instalacji hydrantowej. Kryterium wyboru: najniższa cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Oświadczenie o posiadaniu uprawnień, wiedzy i doświadczenia
- Oświadczenie o posiadaniu potencjału technicznego i finansowego
- Gwarancja: minimum 24 miesiące
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej... Przetargi Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Dowóz uczniów niepełnosprawnych z gminy Strzegowo do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mławie wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) Załączniki Załącznik Nr 5 - Wzór karty gwarancyjnej 184.58 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych 452.78 KB pdf Pobierz Załącznik 3.4 - STWIORB 2 MB pdf Pobierz Załącznik 3.3 - Przedmiar robót 170.18 KB pdf Pobierz Załacznik 3.2 - Karta Uzgodnień PPOŻ 431.42 KB pdf Pobierz Załącznik 3.1 - Projekt techniczny 3.07 MB pdf Pobierz Załącznik Nr 2 - Projekt umowy 625.32 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 1 - Formularz oferty 24.32 KB docx Pobierz Zaproszenie do składania ofert 412.27 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 60.11 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 sierpnia 2025 15:29 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 423 13 sierpnia 2025 13:18 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_strona.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skadania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_1_-_formularz_oferty.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_2_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_3.1_-_projekt_techniczny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_3.2_-_karta_uzgodnien_ppoz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_3.3_-_przedmiar_robot.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_3.4_-_stwiorb.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:30 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_4_-_klauzula_informacyjna_dotyczaca_przetwarzania_danych_ osobowych.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:29 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_5_-_wzor_karty_gwarancyjnej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 15:29 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)
Wykonanie instalacji i urządzeń przeciwpożarowego wyłącznika prądu (urządzenia uruchamiające, sygnalizujące i wykonawcze) oraz montaż instalacji hydrantowej.
Dokumenty (10)
- Załącznik Nr 5 - Wzór karty gwarancyjnej184.58KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych452.78KBpdfPobierzpdf
- Załącznik 3.4 - STWIORB2MBpdfPobierzpdf
- Załącznik 3.3 - Przedmiar robót170.18KBpdfPobierzpdf
- Załacznik 3.2 - Karta Uzgodnień PPOŻ431.42KBpdfPobierzpdf
- Załącznik 3.1 - Projekt techniczny3.07MBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 2 - Projekt umowy625.32KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 1 - Formularz oferty24.32KBdocxPobierzdocx
- Zaproszenie do składania ofert412.27KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty60.11KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.