Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzegowo Osada, gm. Strzegowo
Podsumowanie
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Strzegowie Osada (działka nr 331/17, pow. 0,5737 ha). Przetarg został już przeprowadzony 18 sierpnia 2025 r. Nabywcą został Krzysztof Cichocki za kwotę 292 500,00 zł.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w terminie do 14 sierpnia 2025 r.
- Minimalne postąpienie: 1% wartości nieruchomości
- Okazanie dowodu wpłaty komisji przetargowej
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymagań ochrony przeciwpożarowej - Budowa wewnętrznej instalacji hydrantowej Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej - Budowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Załączniki Informacja o wyniku drugiego przetargu ustnego na sprzedaż nieruchomości 52.48 KB pdf Pobierz Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej 77.16 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 17 lipca 2025 14:25 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 492 18 sierpnia 2025 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 18 sierpnia 2025 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyniku_drugiego_przetargu_ustnego_na_sprzedaz_nieruchomo sci.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 14:27 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. więcej » 17 lipca 2025 14:27 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [przetarg_ustny_nieograniczony_na_sprzedaz_nieruchomosci_niezabudowane j.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 17 lipca 2025 14:25 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości niezabudowanej (działka 331/17)
Sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,5737 ha w obrębie Strzegowo Osada.
Dokumenty (2)
- Informacja o wyniku drugiego przetargu ustnego na sprzedaż nieruchomości52.48KBpdfPobierzpdf
- Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej77.16KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.