Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Strzegowo (6 punktów wskazanych przez zamawiającego)
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę materiałów (blacha dachowa i orynnowanie) dla 6 altan na terenie Gminy Strzegowo. Zamawiający zastrzega prawo opcji na zakup materiałów na dodatkowe 3 altany. Termin realizacji to 14 dni roboczych od podpisania umowy. Kryterium wyboru: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja na blachę: minimum 10 lat
- Złożenie formularza oferty
- Pełnomocnictwo (jeśli reprezentuje podmiot pełnomocnik)
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy... Przetargi Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo przeznaczonych do oddania w użyczenie Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostosowanie obiektu Szkoły Podstawowej w Strzegowie do wymagań ochrony przeciwpożarowej - Budowa wewnętrznej instalacji hydrantowej Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan Załączniki Zaproszenie do składania ofert 286.32 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1- druk oferty 98.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 2- projekt umowy 253.29 KB pdf Pobierz załącznik nr 3- OPZ 75.93 KB pdf Pobierz Załącznik nr 4- klauzula RODO 369.65 KB pdf Pobierz zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 53.88 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lipca 2025 13:04 Dokument wprowadzony do BIP przez: Zofia Gregorczyk Ilość wyświetleń: 392 10 lipca 2025 11:15 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 lipca 2025 13:07 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 lipca 2025 13:07 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3__opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 02 lipca 2025 13:07 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 lipca 2025 13:06 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__druk_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 lipca 2025 13:06 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 lipca 2025 13:04 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa blachy dachowej i orynnowania do budowy altan
Dostawa materiałów dachowych (blacha i orynnowanie) dla 6 altan oraz opcja na 3 dodatkowe.
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do składania ofert286.32KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 1- druk oferty98.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 2- projekt umowy253.29KBpdfPobierzpdf
- załącznik nr 3- OPZ75.93KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 4- klauzula RODO369.65KBpdfPobierzpdf
- zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty53.88KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.