Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Strzegowo

Podsumowanie

Zamówienie na kompleksową usługę odbioru, pakowania, transportu i utylizacji płyt azbestowo-cementowych z miejsc tymczasowego składowania na terenie Gminy Strzegowo. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów. Rozliczenie ryczałtowe na podstawie ceny za 1 Mg. Przewidywana ilość do utylizacji: min. 72 Mg.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających... Przetargi Ogłoszenie o przetargach Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie miejsc nielegalnego nagromadzenia odpadów w Gminie Strzegowo Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Załączniki Zaproszenie do składania ofert 588.87 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Druk oferty 49 KB doc Pobierz Załącznik nr 2 - Wykaz wykonanych usług 40.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 3 - Projekt umowy 184.11 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 55.83 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 69.74 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 czerwca 2025 13:19 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 341 17 czerwca 2025 09:37 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty_na_strone.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 czerwca 2025 13:47 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_3_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_2_-_wykaz_wykonanych_usug.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_1_-_druk_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skadania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 czerwca 2025 13:19 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo

    Kompleksowa usługa odbioru, pakowania, transportu i utylizacji płyt azbestowo-cementowych z miejsc tymczasowego składowania.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne