Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Gmina Strzegowo (miejsce wskazane przez zamawiającego)

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę materiałów budowlanych: kostki brukowej (fazowanej, 6 cm i 8 cm), obrzeży betonowych (zmiana wymiaru na 8x30x100 cm) oraz krawężników drogowych. Obejmuje transport i załadunek na teren gminy Strzegowo. Realizacja sukcesywna do 31.10.2025 r. Kryterium wyboru: cena (100%).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych.

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego... Przetargi Przetarg ustny na najem lokalu użytkowego Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie miejsc nielegalnego nagromadzenia odpadów w Gminie Strzegowo Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych Postępowanie o udzielenie zamówienia -Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych. Załączniki Zaproszenie do składania ofert 304.14 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1- druk oferty 21.74 KB docx Pobierz Załącznik nr 2- projekt umowy 298.14 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3- klauzula RODO 373.31 KB pdf Pobierz Wyjaśnienia i zmiana treści zaproszenia do składania ofert 39.34 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1- druk oferty-po zmianach z dnia 28.03.2025 r 21.89 KB docx Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 55.79 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 marca 2025 13:09 Dokument wprowadzony do BIP przez: Zofia Gregorczyk Ilość wyświetleń: 451 04 kwietnia 2025 08:20 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [kostka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 28 marca 2025 12:11 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__druk_oferty_po_zmianach_z_dnia_28032025_r.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 28 marca 2025 12:09 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [wyjasnienia_i_zmiana_tresci_zaproszenia_do_skladania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 26 marca 2025 13:11 ( Zofia Gregorczyk ) - Opublikowanie dokumentu. 26 marca 2025 13:11 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3__klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 26 marca 2025 13:10 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 26 marca 2025 13:10 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__druk_oferty7.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 26 marca 2025 13:09 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 26 marca 2025 13:09 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych

    Dostawa materiałów: kostka brukowa fazowana (6 cm i 8 cm), obrzeża betonowe (8x30x100 cm) oraz krawężniki drogowe.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Dostawa kostki brukowej, krawężnika drogowego oraz obrzeży betonowych — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne