Dostawa tarcicy do budowy altan
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Strzegowo (5 punktów na terenie gminy)
Podsumowanie
Dostawa tarcicy sosnowej czterostronnie struganej na potrzeby budowy 5 altan w Gminie Strzegowo. Zamawiający przewidział prawo opcji na realizację budowy 2 dodatkowych altan (łącznie 7). Dostawy sukcesywne, realizowane na podstawie zapotrzebowań w terminie do 29.08.2025 r.
Kluczowe wymagania
- Cena (100%)
- Złożenie formularza oferty
- Pełnomocnictwo (jeśli reprezentuje podmiot niebędący osobą fizyczną)
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa tarcicy do budowy altan
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa tarcicy do budowy altan Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa tarcicy do budowy altan Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania „Dostosowanie budynku Urzędu Gminy dla osób niepełnosprawnych wraz z adaptacją pomieszczeń” Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup i montaż klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy w Strzegowie - etap II Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa tarcicy do budowy altan Postępowanie o udzielenie zamówienia - Dostawa tarcicy do budowy altan Załączniki Załącznik nr 4 - Klauzula RODO 362.28 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia 75.75 KB pdf Pobierz Załącznik nr 2 - Projekt umowy 298.74 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Druk oferty 59 KB doc Pobierz Zaproszenie do składania ofert 282.4 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 57.46 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 marca 2025 13:01 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 425 20 marca 2025 11:51 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_altany.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 marca 2025 13:02 ( Małgorzata Kalitowska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skadania_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_1_-_druk_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_3-_opis_przedmiotu_zamowienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 marca 2025 13:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa tarcicy do budowy altan
Dostawa tarcicy sosnowej czterostronnie struganej do budowy 5 sztuk altan (z opcją na 2 dodatkowe).
Dokumenty (6)
- Załącznik nr 4 - Klauzula RODO362.28KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia75.75KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 2 - Projekt umowy298.74KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 1 - Druk oferty59KBdocPobierzdoc
- Zaproszenie do składania ofert282.4KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty57.46KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.