Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Strzegowo
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową usługę odbioru, pakowania, transportu i utylizacji płyt azbestowo-cementowych z miejsc tymczasowego składowania na terenie Gminy Strzegowo. Wykonawca musi dostarczyć zdjęcia z etapów prac na płycie CD oraz wystawić karty przekazania odpadów. Rozliczenie ryczałtowe za 1 Mg usługi.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie w ostatnich 3 latach min. 2 zadań polegających na odbiorze, transporcie i utylizacji min. 50 Mg azbestu każde
- Zezwolenie na transport odpadów niebezpiecznych zawierających azbest (lub numer BDO)
- Decyzja właściciela składowiska lub umowa ze specjalistycznym składowiskiem odpadów niebezpiecznych
- Wykaz wykonanych usług wraz z dowodami realizacji
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających... Przetargi Remont pokrycia dachowego w ramach zadania "Remont Szkoły Podstawowej w Strzegowie wraz z zagospodarowaniem terenu" Postępowanie o udzielenie zamówienia - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Strzegowo w latach 2025-2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Postępowanie o udzielenie zamówienia - Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo Załączniki Zaproszenie do składania ofert 1.91 MB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Druk oferty 49 KB doc Pobierz Załącznik nr 2 - Wykaz wykonanych usług 40.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 3 - Projekt umowy 134.21 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 201.48 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 72.18 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 października 2024 10:24 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 362 06 listopada 2024 15:06 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 30 października 2024 15:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 października 2024 10:28 ( Małgorzata Kalitowska ) - Opublikowanie dokumentu. więcej » 24 października 2024 10:27 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_–_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 października 2024 10:27 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__wykaz_wykonanych_uslug.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 października 2024 10:25 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__druk_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 października 2024 10:25 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 października 2024 10:24 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4057439 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strzegowo
Kompleksowa usługa odbioru, pakowania, transportu i utylizacji płyt azbestowo-cementowych na składowisku odpadów niebezpiecznych.
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do składania ofert1.91MBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 1 - Druk oferty49KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 2 - Wykaz wykonanych usług40.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 3 - Projekt umowy134.21KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert201.48KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty72.18KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.