Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Rydzyn Szlachecki, Dąbrowa, Sułkowo Borowe, Strzegowo Wieś, Leszczyna, Wola Kanigowska
Podsumowanie
Przetarg ustny na dzierżawę kilku nieruchomości rolniczych w obrębach: Rydzyn Szlachecki, Dąbrowa, Sułkowo Borowe, Strzegowo Wieś, Leszczyna oraz Wola Kanigowska. Przetarg odbył się 08.11.2024 r. Dokument zawiera informacje o cenach wywoławczych, wadium oraz wynikach przetargu (niektóre nieruchomości zostały już wydzierżawione).
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium na rachunek Gminy
- Minimalne postąpienie wynosi 1% wartości nieruchomości
- Okazanie dowodu wpłaty komisji przetargowej
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej Przetargi Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa Postępowanie o udzielenie zamówienia - Modernizacja boiska sportowego w Strzegowie - Wykonanie oświetlenia boiska Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej O G Ł O S Z E N I E Wójt Gminy Strzegowo ogłasza: I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej nr 66 o pow. całkowitej 0,68 ha, w tym do zagospodarowania rolniczego 0,38 ha., położonej we wsi Rydzyn Szlachecki. - Cena wywoławcza 285,00 zł, wadium 30,00 zł II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczych położonych we wsi: - Dąbrowa: nr 185 o pow. 0,72 ha cena wywoławcza 468,00 zł, wadium 50,00 zł nr 705 o pow. 2,75 ha cena wywoławcza 1 495,00 zł wadium 150,00 zł - Sułkowo Borowe: nr 65/2 o pow. 0,26 ha cena wywoławcza 195,00 zł wadium 20,00 zł - Strzegowo Wieś: nr 333 o pow. 0,43 ha cena wywoławcza 322,50 zł wadium 33,00 zł - Leszczyna : nr 29 o pow. 1,28 ha cena wywoławcza 772,50 zł wadium 80,00 zł nr 21/2 o pow. 2,56 ha cena wywoławcza 1 696,00 zł wadium 170,00 zł nr 27 o pow. 0,79 ha cena wywoławcza 592,00 zł wadium 60,00 zł nr 47 o pow. 1,24 ha cena wywoławcza 892,00 zł wadium 90,00 zł nr 48 o pow. 1,00 ha cena wywoławcza 750,00 zł wadium 80,00 zł - Wola Kanigowska: nr 386/2 o pow. 1,17 ha cena wywoławcza 760,00 zł wadium 80,00 zł przetarg w dniu 08 listopada 2024 r. godz. 12:00 Część nieruchomości położonej w obrębie Rydzyn Szlachecki, Dąbrowa, Sułkowo Borowe Wola Kanigowska nie są objęta miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Strzegowo. Nieruchomości położone w obrębie Leszczyna są przeznaczone pod zbiornik wodny, obecnie użytkowane rolniczo. Nieruchomości nie posiadają obciążeń. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Gminy nr 03 8238 0009 0000 0648 2000 0002 B.S Strzegowo w terminie do dnia 06 listopada 2024 r. lub w kasie gminy do dnia 08 listopada 2024r. do godz. 10°° Minimalne postąpienie wynosi 1% wartości nieruchomości. Dowód wpłaty należy okazać komisji przetargowej. Wadium wniesione przez uczestnika, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny wydzierżawienia nieruchomości, a w przypadku uchylenia się przez tą osobę od zawarcia umowy dzierżawy, wadium nie podlega zwrotowi. Wadium wniesione przez uczestnika, który nie wygrał przetargu zostaje niezwłocznie zwrócone. Wójtowi przysługuje prawo odwołania przetargu na zasadach określonych w art.38 ust. 4 ustawa z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami.(t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1145 ) Ogłoszenie o przetargu zmieszczone jest na stronie internetowej Urzędu Gminy [link dostępny w aplikacji] , Biuletynie Informacji Publicznej, oraz sołtysa wsi. Szczegółowe informacje o przetargu udzielane są w Urzędzie Gminy w Strzegowie lub telefonicznie ( 23 ) 679 40 60 w.22 , kom. 884 795 378. Załączniki Ogłoszenie 76.22 KB pdf Pobierz Informacja o wynikach 52.53 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 października 2024 15:35 Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Adamczyk Ilość wyświetleń: 363 13 listopada 2024 12:49 ( Krzysztof Adamczyk ) - Dodanie załącznika [skm_c360i241113125500.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 października 2024 15:37 ( Krzysztof Adamczyk ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 października 2024 15:36 ( Krzysztof Adamczyk ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 07 października 2024 15:35 ( Krzysztof Adamczyk ) - Dodanie załącznika [skm_c360i241007144200.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 października 2024 15:35 ( Krzysztof Adamczyk ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 3982565 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (6)
Część 1: I część – nieruchomość we wsi Rydzyn Szlachecki nr 66
Dzierżawa nieruchomości rolniczej o pow. 0,68 ha (w tym 0,38 ha do zagospodarowania rolniczego).
Część 2: II część – nieruchomości we wsi Dąbrowa
Dzierżawa dwóch nieruchomości rolniczych w Dąbrowie (nr 185 i nr 705).
Część 3: II część – nieruchomości w Sułkowo Borowe
Dzierżawa nieruchomości rolniczej nr 65/2 we wsi Sułkowo Borowe.
Część 4: II część – nieruchomości w Strzegowo Wieś
Dzierżawa nieruchomości rolniczej nr 333 we wsi Strzegowo Wieś.
Część 5: II część – nieruchomości w Leszczyna
Dzierżawa czterech nieruchomości rolniczych w Leszczynie (nr 29, 21/2, 27, 47, 48).
Część 6: II część – nieruchomość w Wola Kanigowska
Dzierżawa nieruchomości rolniczej nr 386/2 we wsi Wola Kanigowska.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie76.22KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wynikach52.53KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.