Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii — brama segmentowa

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Syberia (budynek OSP)

Podsumowanie

Zamówienie na wykonanie i montaż bramy segmentowej w budynku OSP w miejscowości Syberia. Przedmiotem jest dostawa bramy (wymiar ok. 3960x2760 mm, kolor czerwony RAL 3000, 5 okien, grubość paneli min. 40 mm) wraz z napędem, 3 pilotami i systemem otwierania awaryjnego. Wymagany ryczałt. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej przed wyceną.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP... Przetargi Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolniczej Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa Załączniki Zaproszenie do składania ofert 550.53 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Formularz oferty 46 KB doc Pobierz Załącznik nr 2 - Projekt umowy 136.14 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia 31.44 KB pdf Pobierz Załącznik nr 4 - Klauzula RODO 67.35 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej ofert 52.89 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 października 2024 11:48 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 330 23 października 2024 12:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 października 2024 11:51 ( Małgorzata Kalitowska ) - Opublikowanie dokumentu. 04 października 2024 11:50 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 04 października 2024 11:50 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3__opis_przedmitu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 11:49 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 11:49 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 11:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 11:48 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 3979038 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii — brama segmentowa

    Wykonanie i montaż bramy segmentowej w budynku OSP w Syberii.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii — brama segmentowa — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne