Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu

Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Niedzborz, kościół św. Krzyża

Podsumowanie

Zamówienie na prace restauratorsko-konserwatorskie i budowlane w zabytkowym kościecls św. Krzyża w Niedzborzu (drewniana konstrukcja, fundamenty kamienne). Tryb „Zaprojektuj i wybuduj”. Kluczowe wymaganie: obowiązkowa wizja lokalna przed złożeniem oferty pod rygorem wykluczenia. Kryterium oceny: 100% cena.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane... Przetargi ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Dowóz uczniów niepełnosprawnych z gminy Strzegowo do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mławie wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu Zaproszenie do składania ofert - Remont budynku użytkowanego przez jednostkę OSP w Syberii - brama segmentowa Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu Zaproszenie do składania ofert - Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu Załączniki Zaproszenie do składania ofert 984.31 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Formularz oferty 42 KB doc Pobierz Załącznik nr 2 - Projekt umowy 206.23 KB pdf Pobierz Załącznik nr 3 - Potwierdzenie przeprowadzenia wizji lokalnej 23.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 4 - Wzór karty gwarancyjnej 152.16 KB pdf Pobierz Załącznik nr 5a - Wykaz robót budowlanych 20.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 5b - Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego 22 KB doc Pobierz Załącznik nr 6 - Program Funkcjonalno-użytkowy 1.31 MB pdf Pobierz Załącznik nr 7 - Zalecenia konserwatorskie nr DC.5183.211.2024.KSZ z dnia 18 czerwca 2024 r. 264.16 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 39.61 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 89.23 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 października 2024 10:01 Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kalitowska Ilość wyświetleń: 345 28 października 2024 13:08 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 października 2024 13:55 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 października 2024 10:07 ( Małgorzata Kalitowska ) - Opublikowanie dokumentu. więcej » 04 października 2024 10:06 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_–_zalecenia_konserwatorskie_nr_dc51832112024ksz_z_dn ia_18_czerwca_2024_r.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:06 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6__program_funkcjonalnouzytkowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:05 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5b__wykaz_osob_skierowanych_przez_wykonawce_do_realizacj i_zamowienia_publicznego.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:04 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5a__wykaz_robot_budowlanych.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:04 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__wzor_karty_gwarancyjnej.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:03 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3__potwierdzenie_przeprowadzenia_wizji_lokalnej.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:03 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:02 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:02 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 04 października 2024 10:01 ( Małgorzata Kalitowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 3969020 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu

    Prace restauratorsko-konserwatorskie i budowlane w zabytkowym kościele (tryb zaprojektuj i wybuduj).

Dokumenty (11)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Prace restauratorsko-konserwatorskie oraz budowlane kościoła św. Krzyża w Niedzborzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne