Zakup, montaż i uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w jednostkach organizacyjnych Gminy Kielce

Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kielce (różne lokalizacje: ul. Chopina 3, ul. Różana 12, ul. Staffa 7, al. Górników Staszicowskich 22, ul. Langiewicza 18)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na zakup, montaż oraz uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w pięciu placówkach w Kielcach (przedszkola, szkoła podstawowa, Zespół Szkół Ekonomicznych). Termin realizacji to 30 dni od podpisania umowy. Wymagana min. 24-miesięczna gwarancja i rękojmia. Doświadczenie (referencje) jest kryterium oceny ofert.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona główna

Ważne informacje

Przetargi i oferty miasta

Zaproszenie do składania ofert na zakup, montaż i uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w jednostkach organizacyjnych Gminy Kielce

Załączniki

Zaproszenie do składania ofert

PDF | 540.77 KB

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy

DOC | 104.5 KB

Załącznik nr 2 - wzór umowy

PDF | 202.8 KB

Załącznik do wzoru umowy - WT i OPZ

PDF | 315.58 KB

Osoba odpowiedzialna za treść:

Adam Rogaliński - Zastępca Dyrektora Wydziału Klimatu, Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Redaktor:

Konrad Stępień

Osoba publikująca:

Aleksandra Czarnecka

Data utworzenia:

26-08-2026

Data publikacji:

26-08-2026 08:57

Data aktualizacji:

26-08-2026 10:06

Drukuj do PDF

Drukuj

Rejestr zmian

UWAGA

Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie

[link dostępny w aplikacji]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup, montaż i uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w jednostkach organizacyjnych Gminy Kielce

    Zakup, montaż i uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w 5 placówkach w Kielcach (przedszkola, szkoła, ZSE).

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zakup, montaż i uruchomienie urządzeń oszczędzających wodę w jednostkach organizacyjnych Gminy Kielce — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne