Ustalenie wysokości odszkodowania za nieruchomość (działka nr 132/42, Rejowiec Fabryczny)
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W CHEŁMIE, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Rejowiec Fabryczny-Miasto, obręb 0009, działka nr 132/42
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomość (działka nr 132/42, obręb 0009, Rejowiec Fabryczny-Miasto, pow. 0,0279 ha) przejętą pod rozbudowę drogi powiatowej nr 1815L. Wzywa się właścicieli i użytkowników do udokumentowania praw do nieruchomości w Starostwie Powiatowym w Chełmie.
Kluczowe wymagania
- Udokumentowanie praw rzeczowych do nieruchomości
- Zgłoszenie się do Wydziału Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Chełmie
Treść ogłoszenia
tytuł: Obwieszczenie Starosty Chełmskiego o wszczęciu z urzędu postępowania w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomość położoną w obrębie ewidencyjnym 0009, jednostka ewidencyjna Rejowiec Fabryczny-Miasto, oznaczoną w operacie ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 132/42 (powstałą w wyniku podziału działki nr 132/22). Przedmiotowa nieruchomość objęta została decyzją Starosty Chełmskiego z dnia 27 lipca 2026 r. Nr 6/26 (znak AB.6740.4.6.2026) zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie drogi powiatowej nr 1815L od km 0+000,00 do km 2+488,53 ul.Chełmska w mieście Rejowiec Fabryczny.
znak: GNR.683.1.58.2026
status: Obowiązujący
data utworzenia: 2026-08-26
plik: Plik źródłowy
62 KB
pobrano: 1 raz
Części zamówienia (1)
Część 0: Ustalenie wysokości odszkodowania za działkę nr 132/42
Ustalenie odszkodowania za nieruchomość o powierzchni 0,0279 ha w Rejowcu Fabrycznym, przejętą pod inwestycję drogową.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.