Ustalenie wysokości odszkodowania za nieruchomość (działka nr 132/28, Rejowiec Fabryczny)

Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W CHEŁMIE, Chełm

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Rejowiec Fabryczny, obręb 0009, działka nr 132/28
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Starosta Chełmski wszczął z urzędu postępowanie w sprawie ustalenia odszkodowania za nieruchomość (działka nr 132/28, obręb 0009, Rejowiec Fabryczny-Miasto, pow. 0,0144 ha) przejętą pod rozbudowę drogi powiatowej nr 1815L. Wzywa się właścicieli i użytkowników do udokumentowania praw do nieruchomości w Starostwie Powiatowym w Chełmie.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

tytuł: Obwieszczenie Starosty Chełmskiego o wszczęciu z urzędu postępowania w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomość położoną w obrębie ewidencyjnym 0009, jednostka ewidencyjna Rejowiec Fabryczny-Miasto, oznaczoną w operacie ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 132/28 (powstałą w wyniku podziału działki nr 132/1). Przedmiotowa nieruchomość objęta została decyzją Starosty Chełmskiego z dnia 27 lipca 2026 r. Nr 6/26 (znak AB.6740.4.6.2026) zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie drogi powiatowej nr 1815L od km0+000,00 do km 2+488,53 ul.Chełmska w mieście Rejowiec Fabryczny.

znak: GNR.683.1.54.2026

status: Obowiązujący

data utworzenia: 2026-08-26

plik: Plik źródłowy

pdf

60,7 KB

pobrano: 1 raz

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Ustalenie wysokości odszkodowania za działkę nr 132/28

    Postępowanie w sprawie ustalenia odszkodowania za nieruchomość przejętą pod inwestycję drogową (rozbudowa drogi powiatowej nr 1815L).

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Ustalenie wysokości odszkodowania za nieruchomość (działka nr 132/28, Rejowiec Fabryczny) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne