Budowa budynku magazynowego zasobów ochrony ludności z częścią socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną dz. nr 30/18, obręb Świątki,
Zamawiający: GMINA ŚWIĄTKI, Świątki (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Świątki 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Świątki, dz. nr 30/18, obręb Świątki, jedn. ewid. Świątki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę budynku magazynowego dla zasobów ochrony ludności wraz z częścią socjalną, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną. Inwestycja znajduje się na działce nr 30/18 w obrębie Świątki. Tryb podstawowy z możliwością negocjacji w celu ulepszenia ofert. Wymagane wadium w wysokości 20 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20 000,00 zł
- Możliwość negocjacji w celu ulepszenia ofert
- Wynagrodzenie ryczałtowe
Treść ogłoszenia
GMINA ŚWIĄTKI, Świątki, warmińsko-mazurskie
Części zamówienia (1)
Część 0: Część I - Budowa budynku magazynowego zasobów ochrony ludności z częścią socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną
Budowa budynku magazynowego z częścią socjalną, zagospodarowanie terenu oraz budowa infrastruktury technicznej na działce nr 30/18 w Świątkach.
Dokumenty (9)
- ogłoszenie o zamówieniu ROS.271.11.2026.pdfpdf
- SWZ ROS.271.11.2026 25-08-2026 na stronę p.pdfpdf
- załącznik nr 1 OPZ MAGAZYN.pdfpdf
- Załącznik nr 2, 3 i 4 – Formularz ofertowy i oświadczenia ROS.271.11.2026 25-08.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 5 – Wykaz robót ROS.271. 11.2026 29-08-.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 6 – Wykaz osób ROS.271.11.2026 25-08-2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 7 – Projekt umowy 24-08-2026 .pdfpdf
- Załącznik nr 8 – Zobowiązanie podmiotu trzeciego ROS.271.11.2026 25-08-2026.docxdocx
- załącznik nr 9 dokumentacja projektowa.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.