Nadzór inwestorski nad rozbudową i przebudową Okocimskiego Centrum Dziedzictwa w Brzesku
Zamawiający: CARLSBERG SUPPLY COMPANY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa (województwo mazowieckie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Brzesko, ul. Browarna nr 40 (słodownia) oraz nr 45 (spichlerz). Działki nr 2245/2, 2245/7, 2245/3.
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług wielobranżowego nadzoru inwestorskiego (konstrukcyjno-budowlanego, sanitarnego, elektrycznego oraz konserwatorskiego) przy realizacji inwestycji w formule 'zaprojektuj i wybuduj'. Inwestycja dotyczy dawnej słodowni i spichlerza w Brzesku (obiekty zabytkowe). Przetarg nieograniczony, wartość przekracza progi unijne.
Kluczowe wymagania
- Polisa OC na sumę gwarancyjną min. 1 000 000,00 PLN
- Doświadczenie: min. 1 usługa kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad obiektem zabytkowym (konstrukcja, sanitarne, elektryka) o wartości rob
Treść ogłoszenia
CARLSBERG SUPPLY COMPANY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa, mazowieckie
Części zamówienia (1)
Część 0: Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji Okocimskie Centrum Dziedzictwa
Wielobranżowy nadzór inwestorski (konstrukcyjno-budowlany, sanitarny, elektryczny, konserwatorski) nad realizacją inwestycji w formule 'zaprojektuj i wybuduj'.
Dokumenty (4)
- Carlsberg 2026.08.21. OCD Brzesko Inspektor SWZ v ost.BES.pdfpdf
- 2026.08.25. Opis Przedmiotu Zamówienia v ost.pdfpdf
- 2026.08.25. PPU Inspektor_Nadzoru.pdfpdf
- Carlsberg 2026.08.26. IZ zalaczniki formalne .docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.