Uchwała w sprawie planu ogólnego gminy Oleśnica
Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Oleśnica
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument to uchwała Rady Miejskiej Oleśnica z dnia 24 sierpnia 2026 r. dotycząca uchwalenia planu ogólnego gminy. Dokument opisuje proces planistyczny, w tym konsultacje społeczne, uzgodnienia z organami (RDOŚ, Sanepid) oraz wyznaczenie stref planistycznych. Nie jest to ogłoszenie o zamówieniu publicznym, lecz akt prawa miejscowego.
Treść ogłoszenia
URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA
Dane teleadresowe
Podstawa prawna działania
Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?
Wzory dokumentów
Rejestry, archiwa, ewidencje
Stan przyjmowanych spraw
Organizacja Urzędu
OGŁOSZENIA
Aktualności
Ogłoszenia o naborze
Raporty
Konsultacje społeczne
ORGANY WŁADZY
Rada Miejska
Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica
RADA MIEJSKA OLEŚNICA
Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029
Portal Informacyjny Rady Miejskiej
Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029
Imienny wykaz głosowań
Interpelacje i zapytania Radnych
Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji
Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)
JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Oświata
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia
Biblioteka
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy
JEDNOSTKI POMOCNICZE
Sołectwa
RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY
Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy
Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
AKTY PRAWNE
Uchwały Rady Miejskiej
Zarządzenia Burmistrza
PRAWO MIEJSCOWE
Statut Gminy
Atrybuty
Budżet Gminy
Podatki i opłaty lokalne
Strategia Rozwoju Gminy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ochrona środowiska
Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu
Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Platforma zakupowa
Postępowania poniżej 170 tyś zł
Postępowania powyżej 170 tyś zł
Przetargi unijne
Plan zamówień publicznych
Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica
Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Archiwum przetargów
GOSPODARKA KOMUNALNA
Gospodarka komunalna
Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych
Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów
MAJĄTEK PUBLICZNY
Majątek
Dług publiczny
Pomoc publiczna
OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
Radni
Pracownicy samorządowi
Kierownicy Jednostek Organizacyjnych
WYBORY
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.
INFORMACJE
Wybory Samorządowe 2024 r.
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023
Wybory Prezydenckie 2020 rok
Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.
Wybory PE 2019
Wybory samorządowe 2018 r.
Wybory i Referenda
Kontrole
Informacje nieudostępnione
Organizacje pozarządowe
Skargi, wnioski i petycje
Tłumacz dla osób niesłyszących
Sygnaliści
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.
Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne
Ochrona danych osobowych
KONTAKT
Dane
Powiązane strony
Oficjalna strona www
Do pobrania
Uchwalony plan ogólny gminy Oleśnica
»
Plan zagospodarowania przestrzennego
»
Uchwalony plan ogólny gminy Oleśnica
Lektor treści
Podtytuł:
Uchwała nr XXXI/176/26 Rady Miejskiej Oleśnica z dnia 24 sierpnia 2026 r. w sprawie uchwalenia planu ogólnego gminy Oleśnica.
Uchwała wejdzie w życie po upływie 14 dni od momentu jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Świętokrzyskiego
Dokumenty
Uchwala_plan_ogolny_Olesnica.pdf
(rozmiar: 1.52MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
APP_1POG_OLESNICA_2.gml
(rozmiar: 2.74MB, format: .gml, język: polski)
Otwórz
Uzasadnienie-do-projektu-Planu-Ogolnego-Gminy-Olesnica_3.pdf
(rozmiar: 1.99MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Zalacznik-1-Projekt-Planu-Ogolnego-Gminy-Olesnica_5.pdf
(rozmiar: 6.12MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Zalacznik-2-Projekt-Planu-Ogolnego-na-tle-uwarunkowan-rozwoju-przestrzennego-gminy.Uwarunkowania-kulturowe-przyrodnicze-geologiczne-i-wodne_8.pdf
(rozmiar: 18.62MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Zalacznik-3-Projekt-Planu-Ogolnego-na-tle-uwarunkowan-rozwoju-przestrzennego-gminy.Infrastruktura-spoleczna-techniczna-i-transportowa_8.pdf
(rozmiar: 7.43MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Zalacznik-4-Gminny-katalog-stref-planistycznych_5.pdf
(rozmiar: 799.35kB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Prognoza-oddzialywania-na-srodowisko-na-potrzeby-planu-ogolnego-gminy-Olesnica_1.pdf
(rozmiar: 3.37MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Zalacznik-1-Prognoza-oddzialywania-na-srodowisko_1.pdf
(rozmiar: 5.63MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
Uzasadnienie-i-podsumowanie-do-prognozy-oddzialywania-na-srodowisko-ustalen-planu-ogolnego-gminy-Olesnica_1.pdf
(rozmiar: 1.82MB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
37
Razy
czytano
5884
Id
artykułu
Drukuj
Zapisz
Kategorie
Kategoria główna artykułu to:
Plan zagospodarowania przestrzennego
.
Artykuł występuje również w następujących, dodatkowych kategoriach:
Plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Oleśnica
Aktualności
Informacje
Źródło informacji:
Urząd Miasta i Gminy Oleśnica
.
Data utworzenia:
2026-08-26
.
Wprowadził do systemu:
Kinga Pisarska
. Data wprowadzenia:
2026-08-26 12:22:34
.
Zatwierdził do publikacji:
Kinga Pisarska
. Data publikacji:
2026-08-26 12:33:38
.
Rejestr zmian
2026-08-26
12:36:25
Edycja artykułu
-
Kinga Pisarska
2026-08-26
12:36:25
Zmiana kategorii artykułu
-
Kinga Pisarska
Z: Plan zagospodarowania przestrzennego, do: Plan zagospodarowania przestrzennego
2026-08-26
12:33:38
Publikacja artykułu
-
Kinga Pisarska
2026-08-26
12:32:47
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Uzasadnienie-i-podsumowanie-do-prognozy-oddzialywania-na-srodowisko-ustalen-planu-ogolnego-gminy-Olesnica_1.pdf
2026-08-26
12:32:46
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Zalacznik-1-Prognoza-oddzialywania-na-srodowisko_1.pdf
2026-08-26
12:32:44
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Prognoza-oddzialywania-na-srodowisko-na-potrzeby-planu-ogolnego-gminy-Olesnica_1.pdf
2026-08-26
12:32:43
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Zalacznik-4-Gminny-katalog-stref-planistycznych_5.pdf
2026-08-26
12:32:43
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Zalacznik-3-Projekt-Planu-Ogolnego-na-tle-uwarunkowan-rozwoju-przestrzennego-gminy.Infrastruktura-spoleczna-techniczna-i-transportowa_8.pdf
2026-08-26
12:32:40
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Zalacznik-2-Projekt-Planu-Ogolnego-na-tle-uwarunkowan-rozwoju-przestrzennego-gminy.Uwarunkowania-kulturowe-przyrodnicze-geologiczne-i-wodne_8.pdf
2026-08-26
12:32:34
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Zalacznik-1-Projekt-Planu-Ogolnego-Gminy-Olesnica_5.pdf
2026-08-26
12:32:32
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Uzasadnienie-do-projektu-Planu-Ogolnego-Gminy-Olesnica_3.pdf
2026-08-26
12:32:31
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
APP_1POG_OLESNICA_2.gml
2026-08-26
12:32:30
Dodanie załącznika
-
Kinga Pisarska
Uchwala_plan_ogolny_Olesnica.pdf
2026-08-26
12:22:34
Dodanie artykułu
-
Kinga Pisarska
Strona główna
Ostatnio dodane artykuły
Uchwalony plan ogólny gminy Oleśnica
Dodano:
2026-08-26
Projekt planu ogólnego gminy Oleśnica skierowany do uchwalenia
Dodano:
2026-08-21
ZAPYTANIE OFERTOWE
Dodano:
2026-08-18
Zarządzenie Nr 78/2026 w sprawie ustalenia zasad i sposobu przeprowadzania kontroli przestrzegania przez przedsiębiorców zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Oleśnica
Dodano:
2026-08-14
POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Oleśnica – etap 2 w ramach zadania pn. „Budowa funkcjonalnej i bezpiecznej infrastruktury publicznej w miejscowości Oleśnica”
Dodano:
2026-08-10
Zobacz Więcej
Filtrowanie artykułów
Publikacje z określonego przedziału czasowego
Data od (pole obowiązkowe)
Data do (pole obowiązkowe)
Filtruj
Archiwum:
Sierpień 2026
Lipiec 2026
Kwiecień 2026
Marzec 2026
Styczeń 2026
Listopad 2025
Sierpień 2025
Lipiec 2024
Styczeń 2022
Listopad 2021
Wrzesień 2021
Lipiec 2021
Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:
Agata Peroń
Anna Antonik
Joanna Skórska
Karolina Nowak
Katarzyna Guz
Katarzyna Lalewicz
Kinga Pisarska
Krzysztof Ratusznik
Magdalena Dziedzic
Pytanie do urzędnika
Części zamówienia (1)
Część 0: Plan ogólny gminy Oleśnica
Uchwalenie planu ogólnego gminy jako aktu prawa miejscowego, stanowiącego podstawę dla planów miejscowych i decyzji o warunkach zabudowy.
Dokumenty (9)
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
- Otwórzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.