Dostawa, montaż i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy
Zamawiający: zarzecze (ezamawiajacy.pl), Zarzecze
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż oraz wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z budową niezbędnej infrastruktury. Przedmiotem jest również usługa zdalnego przekazywania danych radiowych dla co najmniej 1000 urządzeń. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych. Wymagane wysokie doświadczenie w realizacji podobnych systemów.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 zamówienia na dostawę, montaż i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy (min. 500 tys. zł brutto każde)
- Doświadczenie: 1 usługa zdalnego przekazywania danych radiowych dla min. 1000 urządzeń
- JEDZ (Elektroniczny Jednolity Dokument Europejski)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.22.2026
Numer postępowania ZP.271.22.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa, montaż i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z infrastrukturą oraz usługa przekazywania danych
Dostawa, montaż i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z budową infrastruktury oraz usługa zdalnego przekazywania danych radiowych.
Dokumenty (16)
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.docxdocx
- Zał 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.docxdocx
- Zał 2,3,4,5 do SWZ.docdoc
- JEDZ.pdfpdf
- 6 do SWZ - Projekt umowy 1.docdoc
- Specyfikacja Warunków Zamówienia - korekta.docxdocx
- Zał 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - korekta.docxdocx
- Zał 2,3,4,5 do SWZ - korekta.docdoc
- Zał 6 Projekt umowy - korekta.docdoc
- WYJAŚNIENIA I 04.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA II 18.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA III 18.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA IV 21.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA V 21.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA VI 25.08.2026.docxdocx
- WYJAŚNIENIA VII 25.08.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.