Wyposażenie w sprzęt terapeutyczny i rehabilitacyjny DDP oraz CUŚ w Bobrownikach
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rachcin 8A, 87-617 Bobrowniki (budynek Przedszkola)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego oraz artykułów do zajęć kreatywnych i gier dla Dziennego Domu Pomocy i Centrum Usług Środowiskowych. W skład zamówienia wchodzą m.in. ciśnieniomierz, stół terapeutyczny, rotor rehabilitacyjny, krosna, wełna czesankowa oraz gry i zabawy dla seniorów. Kryterium wyboru: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Dostarczenie towarów fabrycznie nowych, wolnych od wad
- Towary muszą posiadać atesty, certyfikaty i świadectwa jakości
- Dostarczenie instrukcji obsługi i gwarancji w języku polskim
- Termin realizacji: do 26 października 2020 r. (lub 20 dni od zawarcia umowy)
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe –prowadzone na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 roku, poz. 1843 późn. zm.).Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie w sprzęt terapeutyczny i rehabilitacyjny Dziennego Domu Pomocy (DDP) oraz Centrum Usług Środowiskowych (CUŚ) w sprzęty niezbędne do jego funkcjonowania na potrzeby projektu pn.:Utworzenie i funkcjonowanie Dziennego Domu Pomocy (DDP) oraz Centrum Usług Środowiskowych (CUŚ) świadczącego usługi prawne, informacyjne, doradcze i szkoleniowe na rzecz osób niesamodzielnych i ich otoczenia na terenie gminy BobrownikiSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zapytania ofertowegoNomenklatura według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):33158400-6I.Wykaz dokumentów wymaganych w ofercie:Formularz ofertowy – Załącznik Nr 2Zaakceptowany wzór umowy – Załącznik Nr 3Dostawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.Zapytania można kierować na adres: Urząd Gminy Bobrowniki ul. Nieszawska 10; 87 – 617 Bobrowniki, tel. 54 230 51 44; email: [adres e-mail dostępny w aplikacji] wykonania zamówienia:do26 października 2020 r.III.Kryterium wyboru ofertyjest: cena – 100%IV.Miejsce składania ofert:Oferty należy składać w terminie do dnia05 października 2020r. do godz.9:00na załączonym formularzu ofertowym z oznaczeniem:„Wyposażenie w sprzęt terapeutyczny i rehabilitacyjnyDziennego Domu Pomocy (DDP) oraz Centrum Usług Środowiskowych (CUŚ) w sprzęty niezbędne do jego funkcjonowaniana potrzeby projektu pn.:Utworzenie i funkcjonowanie Dziennego Domu Pomocy (DDP) oraz Centrum Usług Środowiskowych (CUŚ) świadczącego usługi prawne, informacyjne, doradcze i szkoleniowe na rzecz osób niesamodzielnych i ich otoczenia na terenie gminy Bobrowniki”osobiściew Urzędzie Gminy Bobrowniki ul. Nieszawska 10; 87 – 617 Bobrowniki lub poprzez pocztę polską na ww. adres.Dodatkowych informacjimerytorycznych udziela: Małgorzata Rutkowskanr tel.: 54 230 51 44.V.Wybór oferty najkorzystniejszej.Punkty za kryterium „cena” zostaną obliczone wg następującego wzoru:Cena brutto oferty najtańszej………………………………… x 100 = ilość punktówCena brutto oferty badanejVI.Miejsce dostawy:Rachcin 8A, 87-617 Bobrowniki (budynek Przedszkola)Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego: - Urząd Gminy Bobrowniki ul. Nieszawska 10; 87 – 617 Bobrowniki – pokój nr 13w dniu 05 października 2020 r.o godzinie 9:05.Uczestnictwo przy otwarciu ofert pozostawia się do dyspozycji Wykonawców.Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający poda kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Podczas otwarcia ofert, Zamawiający ogłosi nazwy i adresy Wykonawców oraz informacje dotyczące ceny wykonania zamówienia.W toku dokonywania kwalifikacji i oceny złożonych ofert, Zamawiający może żądać udzielenia przez Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych przez nich ofert oraz oświadczeń i dokumentów potwierdzających, że oferta spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, w oparciu o kryteria oceny ofert – cena 100%Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania przyczyny.VII.Załączniki:Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1Wzór formularza oferty - załącznik nr 2Wzór umowy – załącznik nr 3
Części zamówienia (1)
Część 0: Terapia i rehabilitacja
Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego oraz zestawów kreatywnych i gier dla seniorów.
Dokumenty (4)
- opz_terapia_i_rehabilitacja.docx779.78KBdocxPobierzdocx
- u_m_o_w_a__nr___ug.docx796.44KBdocxPobierzdocx
- zalacznik__nr_2_wzor_ofertyterapia.docx787.21KBdocxPobierzdocx
- zo.docx793.15KBdocxPobierzdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.