Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Kompetencje kluczowe przyszłością”
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Bobrowniki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Kompetencje kluczowe przyszłością”. Postępowanie podzielone na trzy części. Dokument zawiera informację o uczestnikach postępowania i ich ofertach cenowych oraz terminach dostaw.
Kluczowe wymagania
- Termin dostawy: 35 dni
- Warunki płatności: 14 dni od daty otrzymania faktury
Treść ogłoszenia
Bobrowniki, 21 sierpnia 2019 r.Na podstawie art. 86 ust. 5ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawozamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 z późn. zm.) informujemy,że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.:Dostawa pomocy dydaktycznych w ramachprojektu „Kompetencje kluczowe przyszłością”(Nr ogłoszenia w BZP583408-N-2019 z dnia 07.08.2019r.) Gmina Bobrowniki przewiduje nawykonanie:części pierwszej zadaniakwotę brutto57.810,00zł (słownie:pięćdziesiąt siedem tysięcy osiemset 00/100 zł),części drugiej zadaniakwotę brutto16.379,00zł (słownie: szesnaścietysięcy trzysta siedemdziesiąt dziewięć 00/100 zł),części trzeciej zadaniakwotę brutto107.298,10zł (słownie: sto siedem tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt osiem 10/100 zł)W postępowaniu uczestniczyły następujące firmy:1. GREGO Grzegorz Król Rynek 15/4, 44-100 GliwiceCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności--------------16.688,10 zł----------35 dni------------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta2. P.W.B. APEX Strzałków ul. Kopernika 12, 97-500 RadomskoCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności------------------17.736,93 zł------------------35 dni------------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta3. PB tenders Jakub Pawulski ul. Grzymały-Siedleckiego 4/25 85-868 BydgoszczCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności64.287,18 zł22.925,97 zł------------------35 dni-----------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta4. Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak Gorzeszów 19 55-405 KrzeszówCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności61.754,61 zł--------------------------------35 dni-----------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta5. ATA Szczecin Sp. z o.o. ul. Granitowa 7a 70-750 SzczecinCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności47.970,00 zł----------------------------35 dni-------------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta6. KLADREW Urszula Muża Klamann ul. 3 Maja 17/6 83-300 KartuzyCena cz. ICena cz. IICena cz. IIItermin dostawygwarancjawarunki płatności------------------15.678,30 zł103.732,14 zł35 dni-------------14 dni od daty otrzymania f-ry, zgodnie z zapisem w projekcie umowy zaakceptowanym przez oferenta
Części zamówienia (3)
Część 1: część pierwsza zadania
Dostawa pomocy dydaktycznych.
Część 2: część druga zadania
Dostawa pomocy dydaktycznych.
Część 3: część trzecia zadania
Dostawa pomocy dydaktycznych.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.