Zakup mikrobusu 9-osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Bobrowniki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę jednego fabrycznie nowego, nieużywanego mikrobusu 9-osobowego, przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Pojazd musi być wyprodukowany w 2014 roku. Kryterium wyboru to najniższa cena. Wymagane doświadczenie: jedna dostawa o podobnym przedmiocie o wartości min. 100 000 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: jedna dostawa o podobnym przedmiocie o wartości min. 100 000 zł brutto
- Wykazanie należytego wykonania dostaw (dokumenty potwierdzające)
- Brak podstaw do wykluczenia (zaświadczenia z US i ZUS)
Treść ogłoszenia
Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia:[link dostępny w aplikacji] Zakup mikrobusu 9-osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich.Numer ogłoszenia: 180122 - 2014; data zamieszczenia: 28.05.2014OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawyZamieszczanie ogłoszenia:obowiązkowe.Ogłoszenie dotyczy:zamówienia publicznego.SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCYI. 1) NAZWA I ADRES:Gmina Bobrowniki , ul. Nieszawska 10, 87-617 Bobrowniki, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 0-54 2514903, faks 0-54 2514901.Adres strony internetowej zamawiającego:[link dostępny w aplikacji] 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:Administracja samorządowa.SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIAII.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIAII.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:Zakup mikrobusu 9-osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich..II.1.2) Rodzaj zamówienia:dostawy.II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego, nieużywanego samochodu typu Minibus wyprodukowanego w roku 2014, zgodnego z opisem zawartym w załączniku nr 1 do SIWZ - szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia..II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):34.11.44.00-3.II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:nie.II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:nie.II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:Zakończenie: 31.07.2014.SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYMIII.1) WADIUMInformacja na temat wadium:Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.III.2) ZALICZKIIII.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓWIII. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadaniaOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOpis sposobu dokonywania oceny spełnienia tego warunku: - oświadczenie w trybie art. 22 PZP.III.3.2) Wiedza i doświadczenieOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: - posiadania wiedzy i doświadczenia, tj. wykazu wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie; Wykonawca winien wykazać się dokumentami potwierdzającymi należyte wykonanie co najmniej jednej dostawy odpowiadającej swoim rodzajem dostawom stanowiącym przedmiot niniejszego zamówienia o wartości nie mniejszej niż 100.000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych brutto).III.3.3) Potencjał technicznyOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: - oświadczenie w trybie art. 22 PZP.III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówieniaOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: - oświadczenie w trybie art. 22 PZP.III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowaOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOpis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: - oświadczenie w trybie art. 22 PZP.III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWYIII.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznychJeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;III.4.3.2)zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;SEKCJA IV: PROCEDURAIV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIAIV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:przetarg nieograniczony.IV.2) KRYTERIA OCENY OFERTIV.2.1) Kryteria oceny ofert:najniższa cena.IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNEIV.4.1)Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:[link dostępny w aplikacji] istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:Urząd Gminy Bobrowniki ul. Nieszawska 10; 87 - 617 Bobrowniki, pokój nr 21.IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:06.06.2014 godzina 10:00, miejsce: Urząd gminy Bobrowniki ul. Nieszawska 10; 87-617 Bobrowniki, pokój Nr 25 (I piętro sekretariat).IV.4.5) Termin związania ofertą:okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:nie
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup mikrobusu 9-osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych
Dostawa jednego fabrycznie nowego mikrobusu 9-osobowego, przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich (rocznik 2014).
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.