Zakup i dostawa używanej koparko-ładowarki dla potrzeb Gminy Bobrowniki
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Bobrowniki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje używanej, sprawnej technicznie koparko-ładowarki (rok produkcji min. 2005, napęd 4x4, moc silnika min. 70 kW). Przedmiotem jest zakup jednej maszyny z dostawą do siedziby Gminy. Kryterium wyboru to cena (100%). Wymagane jest wykazanie doświadczenia w dostawach maszyn o wartości min. 100 tys. zł każda w ciągu ostatnich 3 lat.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 dostawy koparko-ładowarek o wartości min. 100 000 zł każda w ciągu ostatnich 3 lat
- Dokumentacja: referencje lub protokoły odbioru potwierdzające dostawy
- Potwierdzenie parametrów: opis techniczny i min. 5 zdjęć oferowanego sprzętu
- Brak wadium
- Brak wymogu polisy
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot zamówienia:„Zakup i dostawa używanej koparko-ładowarki dla potrzeb Gminy Bobrowniki”1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 [adres e-mail dostępny w aplikacji] urzędowania ;poniedziałek, środa i czwartek - 7.15 - 15:15; wtorek – 7,15 – 16,00; piątek – 7,15 – 14,30Kontakt :054 2514903Nr ogłoszenia w BZP: 31218 – 2014 z dnia 28.01.2014 r.2) Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3) Określenie sposobu uzyskania specyfikacji istotnych warunków zamówienia: SIWZ można uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21 w Urzędzie Gminy w Bobrownikach ul. Nieszawska 10 lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji] Zamówienia publiczne)4) Opis przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia :Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ.5)Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych6) Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.7) Termin wykonania zamówienia:15 dni od podpisania umowy.8) Opis warunków udziału w postępowaniu:Szczegółowy opis warunków udziału w postępowaniu oraz sposobu dokonywania oceny spełnienia tych warunków zawiera SIWZ.9) Informacja na temat wadium:Wadium: nie dotyczy.10) Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:Lp.Nazwa kryteriumWagaSposób punktowania1Cena100 %Ilość punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty11) miejsce i termin składania ofert:pokój nr 25, I piętro budynku Urzędu Gminy w Bobrownikachul.Nieszawska 10; 87- 617 Bobrowniki do dnia 07 lutego 2014 r.do godz. 11,0012) miejsce i termin otwarcia ofert:Urząd Gminy Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 Bobrowniki ;pokój nr 12 (parter) w dniu 07 lutego 2014 r. godz. 11,05.13) termin związania ofertą - okres 30 dni14) Czy jest to umowa ramowa: NieWójt Gminy BobrownikiTadeusz GrzegorzewakiBobrowniki, dnia 28.01.2014 r.
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa używanej koparko-ładowarki
Zakup jednej używanej koparko-ładowarki (min. rok produkcji 2005, napęd 4x4, moc min. 70 kW) wraz z dostawą.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie14KBdocxPobierzdocx
- SIWZ69.24KBdocxPobierzdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.