Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki (działki nr 68 i 166)
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Bobrowniki, obręb działek nr 68 oraz nr 166
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na remont dróg w miejscowości Bobrowniki. Zakres obejmuje wykonanie podbudowy (szer. 3,70 m) oraz utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową (szer. 3,50 m) na odcinkach o łącznej długości 540 m (390 m na działce 68 oraz 150 m na działce 166). Wymagane wadium w wysokości 10 000 zł oraz 36-miesięczna gwarancja.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Doświadczenie w robót budowlanych (ostatnie 5 lat)
- Uprawnienia budowlane (kierownik robót w specjalności budownictwo drogowe)
- Polisa OC
- Brak zaległości w ZUS i US
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot zamówienia:„Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 mb oraz działki nr 166 na długości 150 mb”.1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 [adres e-mail dostępny w aplikacji] urzędowania ;poniedziałek, środa i czwartek - 7.15 - 15:15; wtorek – 7,15 – 16,00; piątek – 7,15 – 14,30Kontakt :054 2514903Nr ogłoszenia w BZP: 245482 – 2011 z dnia 16.08.2011r.2) Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3) Określenie sposobu uzyskania specyfikacji istotnych warunków zamówienia: SIWZ można uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21 w Urzędzie Gminy w Bobrownikach ul. Nieszawska 10 lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji]) Opis przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia :Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ.5)Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych6) Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.7) Termin wykonania zamówienia:do 31 października 2011 roku.8) Opis warunków udziału w postępowaniu:Szczegółowy opis warunków udziału w postępowaniu oraz sposobu dokonywania oceny spełnienia tych warunków zawiera SIWZ.9) Informacja na temat wadium:Wadium w wysokości 10 000,00 zł.10) Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:Lp.Nazwa kryteriumWagaSposób punktowania1Cena100 %Ilość punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty11) miejsce i termin składania ofert:pokój nr 21, I piętro budynku Urzędu Gminy w Bobrownikachul.Nieszawska 10; 87- 617 Bobrowniki do dnia 08.09.2011r.do godz. 10,0012)miejsce i termin otwarcia ofert:Urząd Gminy Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 Bobrowniki ;pokój nr 12w dniu 08.09.2011r. godz. 10,0513) termin związania ofertą - okres 30 dni13) Czy jest to umowa ramowa: NieWójt GminyTadeusz GrzegorzewskiBobrowniki 16.08.2011r.
Części zamówienia (2)
Część 1: Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 m oraz działki nr 166 na długości 150m
Wykonanie podbudowy o szerokości 3,70 m oraz utrwalenie nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,50 m na odcinkach 390 m i 150 m.
Część 2: Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 m oraz działki nr 166 na długości 150m
Wykonanie podbudowy o szerokości 3,70 m oraz utrwalenie nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,50 m na odcinkach 390 m i 150 m.
Dokumenty (1)
- SWIZ164.5KBdocPobierzdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.