Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych (gmina Bobrowniki)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę kruszywa drogowego wraz z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych. Przedmiotem jest sprzedaż kruszyw spełniających normy PN-EN 13043 oraz PN-S-06102. Zamawiający nie wymaga wadium. Oferty należy złożyć w formie pisemnej w siedzibie Zamawiającego.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Wykazanie doświadczenia w zakresie dostaw/usług w ciągu ostatnich 3 lat
- Przedłożenie dokumentów potwierdzających brak podstaw do wykluczenia (m.in. niezaleganie z podatkami/składkami)
- Atesty kruszyw zgodne z normami PN-EN 13043 i PN-S-06102
- Akceptacja wzoru umowy
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot zamówienia:„Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych”.1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 [link dostępny w aplikacji]Godziny urzędowania ;poniedziałek, środa i czwartek - 7.15 - 15:15; wtorek – 7,15 – 16,00; piątek – 7,15 – 14,30Kontakt :054 2514903Nr ogłoszenia w BZP: 169526-2011.2) Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3) Określenie sposobu uzyskania specyfikacji istotnych warunków zamówienia: SIWZ można uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21 w Urzędzie Gminy w Bobrownikach ul. Nieszawska 10 lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji]) Opis przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia :Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ.5)Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych6) Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.7) Termin wykonania zamówienia:do 31 sierpnia 2011 roku.7) Opis warunków udziału w postępowaniu:Szczegółowy opis warunków udziału w postępowaniu oraz sposobu dokonywania oceny spełnienia tych warunków zawiera SIWZ.8) Informacja na temat wadium:Wadium : Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.9) Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:Lp.Nazwa kryteriumWagaSposób punktowania1Cena100 %Ilość punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty10) miejsce i termin składania ofert:Sekretariat pokój nr 25 I piętro budynku Urzędu Gminy w Bobrownikachul.Nieszawska 10; 87- 617 Bobrowniki do dnia 04.07.2011r.do godz. 11,0011)miejsce i termin otwarcia ofert:Urząd Gminy Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 Bobrowniki ; parter sala konferencyjna pokój nr 12 w dniu 04.07.2011r. godz. 11,0512) termin związania ofertą - okres 30 dni13) Czy jest to umowa ramowa: NieBobrowniki 22.06.2011r. Wójt Gminy BobrownikimgrTadeusz Grzegorzewski
Części zamówienia (1)
Część 0: Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych
Dostawa kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych.
Dokumenty (5)
- Formularz ofertowy37KBdocPobierzdoc
- Oświadczenia29.5KBdocPobierzdoc
- SWIZ104.5KBdocPobierzdoc
- Wykaz wykonawców25KBdocPobierzdoc
- Wzór umowy42.5KBdocPobierzdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.