Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Bobrownickim Polu
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- wieś Bobrownickie Pole, działki nr 110/1 i 110/2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na remont drogi dojazdowej o długości 1430 mb we wsi Bobrownickie Pole. Zakres obejmuje wykonanie nawierzchni bitumicznej (warstwa wiążąca i ścierna) oraz przygotowanie podłoża. Wymagane wadium w wysokości 5000 zł, zabezpieczenie należytego wykonania umowy oraz doświadczenie w robótach drogowych.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 5000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Doświadczenie w robótach budowlanych (ostatnie 5 lat)
- Uprawnienia budowlane (kierownik robót w specjalności budownictwo drogowe)
- Polisa OC
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 24 ust. 1 ustawy)
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot zamówienia:„Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych z naprawą we wsi Bobrownickie
Pole w technologii nawierzchni bitumicznej o długości 1430 mb - działki Nr
110/1 i 110/2".1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 [adres e-mail dostępny w aplikacji] urzędowania
;poniedziałek, środa i czwartek - 7.15 - 15:15; wtorek - 7,15 - 16,00; piątek - 7,15 - 14,30Kontakt :054 2514903Nr ogłoszenia w BZP: 185771- 2010 z
dnia 13.07.2010r.2) Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3) Określenie sposobu uzyskania
specyfikacji istotnych warunków zamówienia: SIWZ
można uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21 w Urzędzie
Gminy w Bobrownikach
ul. Nieszawska 10 lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji]) Opis przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia
:Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ.5)Zamawiający
nie dopuszcza składania ofert częściowych6) Informacja o możliwości złożenia
oferty wariantowej:Zamawiający
nie dopuszcza składania ofert wariantowych.7) Termin wykonania zamówienia:do 15 września 2010 roku.8) Opis warunków udziału w
postępowaniu:Szczegółowy opis warunków udziału w postępowaniu oraz sposobu dokonywania
oceny spełnienia tych warunków zawiera SIWZ.9) Informacja na temat wadium:Wadium w wysokości 5 000,00 zł.10) Kryteria oceny ofert i ich
znaczenie:Lp.Nazwa kryteriumWagaSposób punktowania1Cena100 %Ilość punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty11) miejsce i termin składania ofert:pokój nr 25, I piętro budynku Urzędu
Gminy w Bobrownikachul.Nieszawska 10; 87- 617 Bobrowniki do
dnia 03.08.2010r.do
godz. 12,0012)miejsce i termin otwarcia ofert:Urząd Gminy Bobrowniki; ul. Nieszawska
10; 87-617 Bobrowniki ;pokój nr 12w dniu
03.08.2010r. godz. 12,1013) termin związania ofertą - okres 30 dni13)
Czy
jest to umowa ramowa: NieBobrowniki 13.07.2010r. Wójt Gminy
BobrownikimgrTadeusz Grzegorzewski
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych z naprawą we wsi Bobrownickie Pole
Wykonanie nawierzchni bitumicznej (warstwa wiążąca i ścierna) na odcinku 1430 mb.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.