Dostawa wraz z dowozem kruszywa łupanego na przebudowę drogi Gminnej Bobrownickie Pole
Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Bobrownickie Pole, działki Nr 110/1 i 110/2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i dowóz 1000 ton kruszywa łupanego (700t o granulacji 32-63mm oraz 300t o granulacji 0-32mm) na potrzeby przebudowy drogi w miejscowości Bobrownickie Pole. Realizacja sukcesywna, termin wykonania do 30.07.2010 r. Kryterium wyboru: cena (100%). Brak wadium.
Kluczowe wymagania
- Spełnienie warunków z art. 22 ust. 1 i art. 24 ustawy PZP
- Aktualny odpis z rejestru lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (nie starsze niż 6 miesięcy)
- Brak wadium
Treść ogłoszenia
<!--
@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }
P { margin-bottom: 0.21cm }
-->OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot
zamówienia:„Dostawa wraz z dowozem kruszywa łupanego
o granulacji od 32-63 mm w ilości 700 ton i o granulacji 0-32 mm w
ilości 300 ton na przebudowę drogi gminnej Bobrownickie Pole
działki Nr 110/1 i 110/2.”1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617
[adres e-mail dostępny w aplikacji],
w których można uzyskać informacje - 8.00 - 15:00Kontakt
:054
2514903Nr
ogłoszenia w BZP: 153701-2010 z dnia 15.06.2010r.2)
Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3)
Określenie sposobu uzyskania specyfikacji istotnych warunków
zamówienia:SIWZmożna uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21
w Urzędzie Gminy w Bobrownikach ul. Nieszawska 10
lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji])Opis
przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia:Dostawa wraz z
dowozem kruszywa łupanego o granulacji od 32-63mm w ilości 700 ton
i o granulacji 0-32mm w ilości 300 ton na przebudowę drogi gminnej
Bobrownickie Pole działki Nr 110/1 i 110/2.Kod
CPV44.90.00.00-9Zamawiający nie dopuszcza składania ofert
częściowych5)
Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:Zamawiający
nie dopuszcza składania ofert wariantowych.6)
Termin wykonania zamówienia:do
30 lipca 2010 roku.7)
Opis warunków udziału w postępowaniu:O udzielenie zamówienie mogą ubiegać się
oferenci, którzy spełnią następujące warunki:złożą oświadczenie o spełnianiu warunków
określonych w art. 22 ust. 1 ustawy „Prawo zamówień
publicznych”;złożą
oświadczenie, iż nie podlegają wykluczeniu z postępowania o
udzielenie zamówienia na podstawieart.
24 ust. 1ustawy „Prawo zamówień publicznych”;złożą wymagane dokumenty określone w SIWZ.zapewnią wykonanie zamówienia w okresie do
30.07.2010r.8)
Informacja na temat wadium:Nie dotyczy.9)
Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:Lp.Nazwa
kryteriumWagaSposób
punktowania1Cena100
%Ilość
punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty10)
miejsce i termin składania ofert:pokój nr 25, I piętro budynku (Sekretariat)Urzędu Gminy w
Bobrownikachul.Nieszawska 1087-617 Bobrownikido
dnia 24.06.2010r.
do godz. 12:0011)miejsce
i termin otwarcia ofert:Urząd
Gminy Bobrowniki;ul.Nieszawska
10; 87-617 Bobrowniki ;pokój nr 12w dniu
24.06.2010r. godz. 12,1012)
termin związania ofertą - okres 30 dniCzy jest to umowa ramowa: NieBobrowniki
15.06.2010r. Wójt Gminy Bobrownikimgr Tadeusz Grzegorzewski
Części zamówienia (2)
Część 1: Dostawa wraz z dowozem kruszywa łupanego
Dostawa i dowóz 1000 ton kruszywa łupanego o dwóch frakcjach (32-63mm oraz 0-32mm) na przebudowę drogi.
Część 2: Dostawa wraz z dowozem kruszywa łupanego
Dostawa i dowóz 1000 ton kruszywa łupanego o dwóch frakcjach (32-63mm oraz 0-32mm) na przebudowę drogi.
Dokumenty (1)
- SIWZ87.5KBdocPobierzdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.