Modernizacja drogi gminnej Stary Bógpomóż - Polichnowo

Zamawiający: URZĄD GMINY BOBROWNIKI, Bobrowniki (województwo śląskie)

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Stary Bógpomóż - Polichnowo (odcinek 1,720 km)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej na odcinku 1,720 km. Zakres prac obejmuje ułożenie 3 cm warstwy profilowej z mieszanki mineralno-asfaltowej oraz 3 cm warstwy ścieralnej z masy bitumicznej. Szerokość nawierzchni bitumicznej wynosi 3,5 m. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych.

Treść ogłoszenia

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUPrzedmiot zamówienia:„Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Stary Bógpomóż – Polichnowo na odcinku od km 0+000 do 1,720 km”.1) Nazwa i adres zamawiającego:Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska 10; 87-617 [adres e-mail dostępny w aplikacji] urzędowania 8.00 - 15:00Kontakt :054 2514903Nr ogłoszenia w BZP: 181266-2008 z dnia 05.08.2008r.2) Określenie trybu zamówienia:przetarg nieograniczony3) Określenie sposobu uzyskania specyfikacji istotnych warunków zamówienia:SIWZmożna uzyskać drogą pocztową lub odebrać osobiście w pok. Nr 21 w Urzędzie Gminy w Bobrownikach ul. Nieszawska 10 lub na stronie internetowej:[link dostępny w aplikacji])Opis przedmiotu, wielkości i zakresu zamówienia:Modernizacja drogi gminnej Stary Bógpomóż - Polichnowo na odcinku od km 0+000 do km 1+720Kod CPV45.23.31.40-2Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych5) Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.6) Termin wykonania zamówienia:do 15 września 2008 roku.7) Opis warunków udziału w postępowaniu:O udzielenie zamówienie mogą ubiegać się oferenci, którzy spełnią następujące warunki:złożą oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 22 ust. 1 ustawy „Prawo zamówień publicznych”;złożą oświadczenie, iż nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawieart. 24 ust. 1ustawy „Prawo zamówień publicznych”;złożą wymagane dokumenty określone w SIWZ.zapewnią wykonanie zamówienia w okresie do 15.09.2008r.8) Informacja na temat wadium:Zamawiający nie pobiera wadium.9) Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:Lp.Nazwa kryteriumWagaSposób punktowania1Cena100 %Ilość punktów = cena najniższa x 100%/cena badanej oferty10) miejsce i termin składania ofert:pokój nr 21, I piętro budynku Urzędu Gminy w Bobrownikachul.Nieszawska 1087-617 Bobrownikido dnia 26.08.2008 do godz. 10:0011)miejsce i termin otwarcia ofert:Urząd Gminy Bobrowniki;ul.Nieszawska 10; 87-617 Bobrowniki ;pokój nr 21w dniu 26.08.2008 godz. 10,0512) termin związania ofertą - okres 30 dniCzy jest to umowa ramowa: NieBobrowniki 04.08.2008r. Wójt Gminy BobrownikimgrTadeusz Grzegorzewski

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Modernizacja drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych Stary Bógpomóż - Polichnowo

    Modernizacja nawierzchni drogi na odcinku 1,720 km.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneśląskie

Modernizacja drogi gminnej Stary Bógpomóż - Polichnowo — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne