Opracowanie koncepcji architektonicznej i programu funkcjonalno-użytkowego dla parkingu wielopoziomowego w Kielcach
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kielce, ul. Kamińskiego
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji projektowej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym (PFU) oraz uzyskanie decyzji o lokalizacji inwestycji (Zadanie Podstawowe) i decyzji środowiskowej (Zadanie Opcjonalne) dla budowy parkingu wielopoziomowego ze strefą usługową w Kielcach. Zamówienie realizowane w formule PPP.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 200,00 zł
- Doświadczenie: min. 1 realizacja w ciągu ostatnich 5 lat (koncepcja/PFU/projekt budowlany obiektu kubaturowego żelbetowego, min. 800 m² kond
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Postępowanie w trybie podstawowym - Opracowanie koncepcji architektonicznej oraz PFU dla „Budowy parkingu wielopoziomowego ze strefą usługową oraz kondygnacją podziemną jako obiektu zbiorowej ochrony przy ul. Kamińskiego w Kielcach"
Pozostałe dokumenty zamówienia dostępne są na stronie prowadzonego postępowania (platforma e-Zamówienia), pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 147.03 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
Redaktor:
Agnieszka Rylska-Kowalczyk
Osoba publikująca:
Monika Olbratowska
Data utworzenia:
28-08-2026
Data publikacji:
28-08-2026 10:17
Data aktualizacji:
28-08-2026 10:17
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (2)
Część 1: Zamówienie Podstawowe – koncepcja i PFU oraz decyzja o lokalizacji
Opracowanie koncepcji architektonicznej, programu funkcjonalno-użytkowego oraz uzyskanie prawomocnej decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.
Część 2: Zamówienie Opcjonalne – decyzja środowiskowa
Uzyskanie prawomocnej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.