Opracowanie koncepcji i PFU - parking przy ul. Grunwaldzkiej
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kielce, ul. Grunwaldzka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie koncepcji projektowej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym (PFU) dla obiektu kubaturowego (garaż podziemny). Inwestycja obejmuje budowę obiektu żelbetowego z minimum 800 m² powierzchni podziemnej i ponad 20 miejscami postojowymi. Realizacja podzielona na etapy (podstawowy i opcjonalny) w terminie do 14 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 1 zamówienie w ciągu ostatnich 5 lat (koncepcja/PFU lub projekt budowlany obiektu żelbetowego z min. 800 m² podziemia i
- 20 miejscami postojowymi)
- Uprawnienia: architekt lub inżynier budownictwa (zgodnie z ustawą o samorządach zawodowych)
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Postępowanie w trybie podstawowym - Opracowanie koncepcji architektonicznej oraz PFU dla „Budowy parkingu wielopoziomowego z częścią usługową i kondygnacją podziemną jako obiektu zbiorowej ochrony przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach"
Pozostałe dokumenty zamówienia dostępne są na stronie prowadzonego postępowania (platforma e-Zamówienia), pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 150.04 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
Redaktor:
Agnieszka Rylska-Kowalczyk
Osoba publikująca:
Monika Olbratowska
Data utworzenia:
28-08-2026
Data publikacji:
28-08-2026 09:28
Data aktualizacji:
28-08-2026 09:28
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (2)
Część 1: Zamówienie Podstawowe - Etap I i Etap III
Opracowanie koncepcji projektowej i PFU dla obiektu kubaturowego z garażem podziemnym (min. 800 m², >20 miejsc).
Część 2: Zamówienie Opcjonalne - Etap II
Opcjonalny etap realizacji zamówienia (prawo opcji dla Zamawiającego).
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.