Bieżące remonty cząstkowe infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Ożarowie Mazowieckim
Zamawiający: ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM, Ożarów Mazowiecki
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- gmina Ożarów Mazowiecki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na bieżące remonty infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie Ożarów Mazowiecki. Zakres obejmuje 20 z 45 wariantów robót budowlanych (m.in. wymiana hydrantów, studzienek, naprawy sieci). Prace realizowane są na zlecenie, w formie pojedynczych zleceń (10-25 robót miesięcznie), z terminem realizacji pojedynczego zlecenia do 30 dni roboczych. Gwarancja: 60 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 3 roboty w ostatnich 5 latach (remonty czynnej sieci wod-kan) na kwotę min. 90 000 zł netto każda
- Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej (sanitarnej) do nadzoru
- Pracownicy z aktualną książeczką sanepidowską (kontakt z żywnością)
- Zasoby: sprzęt i ludzie do prowadzenia min. 2 robót równocześnie
- Gwarancja: 60 miesięcy
Treść ogłoszenia
Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu na: “Bieżące remonty cząstkowe infrastruktury wodno-kanalizacyjnej będącej w zarządzie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ożarowie Mazowieckim”
28 sierpnia 2026
Udostępnij
Wyślij za pomocą e-mail
Szanowni Państwo,
ZWiK w Ożarowie Mazowieckim zaprasza do składania ofert w postępowaniu na: “Bieżące remonty cząstkowe infrastruktury wodno-kanalizacyjnej będącej w zarządzie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ożarowie Mazowieckim”.
Załączniki
Zapytanie 2026 pdf
(80 kB)
Oferta
(113 kB)
Zal 2 do SOPZ
(268 kB)
Tabela nr 3 Lista prac do załącznika nr 2 do SOPZ
(177 kB)
Zal 4 STWIOR remont wod-kan
(288 kB)
1-3 Wymiana hydrantu podziemny_nadziemny DN80_przedmiar pozycje
(287 kB)
4-6 Wymiana węzła hydrantowego z zasuwą i trójnikiem na sieci wodociągowej 110mm_przedmiar
(315 kB)
7-9 Wymiana zasuwy liniowej Dn80-100 na sieci 90-110mm_przedmiar
(301 kB)
10-11 Wymiana zasuwy liniowej Dn150-200 na sieci 160-225mm_przedmiar
(301 kB)
13-15 Wymiana kombinacji zasuw liniowych 3 szt z trojnikiem na sieci 110-160mm_przedmiar
(324 kB)
16-18 Wymiana kombinacji zasuw liniowych 3 szt z trojnikiem na sieci 90-110mm_przedmiar
(324 kB)
19-21 Wymiana zasuwy przylacza Dz40 z opaska na sieci 90-110mm_przedmiar
(305 kB)
22-24 Wymiana zasuwy przylacza Dz40 z opaska na sieci 160-225mm_przedmiar
(305 kB)
28-30 Wymiana obudowy zasuwy wodociagowej Dn32-150mm_przedmiar pozycje
(288 kB)
34-36 Regulacja pokrywy studni kan. fi400 typu ciezkiego_przedmiar pozycje
(248 kB)
40-42 Wymiana i regulacja pokrywy studni kan. fi400 typu ciezkiego_przedmiar pozycje
(248 kB)
43-45 Wymiana zasuwy i obudowy przylacza DN40 kanalizacji cisnieniowej_przedmiar
(301 kB)
umowa - remonty sieci wod-kan, popr. AC 4.08.2026 załącznik nr 3
(261 kB)
zalacznik nr 1 do SOPZ Oswiadczenie o odbyciu wizji lokalnej
(28 kB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Bieżące remonty infrastruktury wodno-kanalizacyjnej
Wykonanie remontów cząstkowych sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Ożarowie Mazowieckim (20 wariantów robót).
Dokumenty (19)
- 10-11 Wymiana zasuwy liniowej Dn150-200 na sieci 160-225mm_przedmiarpdf
- 13-15 Wymiana kombinacji zasuw liniowych 3 szt z trojnikiem na sieci 110-160mm_przedmiarpdf
- 1-3 Wymiana hydrantu podziemny_nadziemny DN80_przedmiar pozycjepdf
- 16-18 Wymiana kombinacji zasuw liniowych 3 szt z trojnikiem na sieci 90-110mm_przedmiarpdf
- 19-21 Wymiana zasuwy przylacza Dz40 z opaska na sieci 90-110mm_przedmiarpdf
- 22-24 Wymiana zasuwy przylacza Dz40 z opaska na sieci 160-225mm_przedmiarpdf
- 28-30 Wymiana obudowy zasuwy wodociagowej Dn32-150mm_przedmiar pozycjepdf
- 34-36 Regulacja pokrywy studni kan. fi400 typu ciezkiego_przedmiar pozycjepdf
- 40-42 Wymiana i regulacja pokrywy studni kan. fi400 typu ciezkiego_przedmiar pozycjepdf
- 43-45 Wymiana zasuwy i obudowy przylacza DN40 kanalizacji cisnieniowej_przedmiarpdf
- 4-6 Wymiana węzła hydrantowego z zasuwą i trójnikiem na sieci wodociągowej 110mm_przedmiarpdf
- 7-9 Wymiana zasuwy liniowej Dn80-100 na sieci 90-110mm_przedmiarpdf
- Ofertadoc
- Tabela nr 3 Lista prac do załącznika nr 2 do SOPZpdf
- umowa - remonty sieci wod-kan, popr. AC 4.08.2026 załącznik nr 3pdf
- Zal 2 do SOPZpdf
- Zal 4 STWIOR remont wod-kanpdf
- zalacznik nr 1 do SOPZ Oswiadczenie o odbyciu wizji lokalnejdocx
- Zapytanie 2026 pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.