Zakup i dostawa oleju opałowego 'Ekoterm Plus' dla SP w Dobryniu Dużym (sezon 2026/2027)

Zamawiający: URZĄD GMINY ZALESIE, Zalesie (województwo lubelskie)

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Dobryń Duży 68, 21-512 Zalesie
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 (norma PN-C-96024) dla Szkoły Podstawowej w Dobryniu Dużym. Szacowane zużycie to 15 000 litrów. Dostawy sukcesywne, realizowane na zapotrzebowanie w terminie od zawarcia umowy do 15 kwietnia 2027 r. Kryterium wyboru: najniższa cena za 1 litr brutto.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Treść zakładkiZAPYTANIE OFERTOWE na zadanie pn. „Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze „EKOTERM PLUS” do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Dobryniu Dużym w sezonie grzewczym 2026/2027”Zapytanie ofertoweZałącznik nr 1 - formularz ofertowyZałącznik nr 2 - projekt umowyZałącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówieniaMetrykasporządzono2026-08-28 przez Kozłowicz-Pykacz Dianaudostępniono2026-08-28 14:09 przez Kozłowicz-Pykacz Dianazmodyfikowano2026-08-28 14:11 przez Pykacz Dianazmiany w dokumenciezobacz rejestr zmianilość odwiedzin5

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze 'Ekoterm Plus'

    Dostawa oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 (zgodnie z normą PN-C-96024) dla szkoły.

  2. Część 2: Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze 'Ekoterm Plus'

    Dostawa oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 (zgodnie z normą PN-C-96024) dla szkoły.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie