Zakup i dostawa gazu 'PROPAN' do Szkoły Podstawowej w Zalesiu (sezon 2026/2027)
Zamawiający: URZĄD GMINY ZALESIE, Zalesie (województwo lubelskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zalesie, ul. Szkolna 10
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę gazu propan na cele grzewcze dla Szkoły Podstawowej w Zalesiu na sezon 2026/2027. Szacowane zużycie to ok. 43 000 litrów. Dostawy realizowane sukcesywnie od września 2026 do 15 kwietnia 2027 r. Kryterium wyboru: najniższa cena brutto za 1 litr. Wymagane koncesje na obrót paliwami ciekłymi oraz atest na gaz.
Kluczowe wymagania
- Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej (Prawo energetyczne)
- Koncesja na obrót paliwami ciekłymi (ważna min. 12 miesięcy)
- Świadectwo jakości (atest) na gaz Propan (nie starsze niż 1 miesiąc przed składaniem ofert)
Treść ogłoszenia
Treść zakładkiZAPYTANIE OFERTOWE na zadanie pn. "Zakup i dostawa gazu propan na cele grzewcze do Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu w sezonie grzewczym 2026/2027”Zapytanie ofertoweZałącznik nr 1 - formularz ofertowyZałącznik nr 2 - projekt umowyZałącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówieniaMetrykasporządzono2026-08-28 przez Kozłowicz-Pykacz Dianaudostępniono2026-08-28 13:45 przez Kozłowicz-Pykacz Dianazmodyfikowano2026-08-28 13:49 przez Pykacz Dianazmiany w dokumenciezobacz rejestr zmianilość odwiedzin6
Części zamówienia (2)
Część 1: Zakup i dostawa gazu 'PROPAN' do Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu w sezonie grzewczym 2026/2027
Dostawa gazu propan na cele grzewcze.
Część 2: Zakup i dostawa gazu 'PROPAN' do Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu w sezonie grzewczym 2026/2027
Dostawa gazu propan na cele grzewcze.
Dokumenty (4)
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy
- Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik nr 2 - projekt umowy
- Zapytanie ofertowe
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.