Zakup i dostawa oleju opałowego 'Ekoterm Plus' dla GOK Zalesie (sezon 2026/2027)
Zamawiający: URZĄD GMINY ZALESIE, Zalesie (województwo lubelskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zalesie, Gminny Ośrodek Kultury
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 (zgodnie z normą PN-C-96024) dla Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu. Szacowane zużycie to 11 000 litrów. Dostawy sukcesywne w sezonie grzewczym 2026/2027 (do 15 kwietnia 2027 r.). Kryterium wyboru: najniższa cena za 1 litr brutto. Wymagana koncesja na obrót paliwami ciekłymi.
Treść ogłoszenia
Treść zakładkiZAPYTANIE OFERTOWE na zadanie pn. "Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze „EKOTERM PLUS” do Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu w sezonie grzewczym 2026/2027"Zapytanie ofertoweZałącznik nr 1 - formularz ofertowyZałącznik nr 2 - projekt umowyZałącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówieniaMetrykasporządzono2026-08-28 przez Kozłowicz-Pykacz Dianaudostępniono2026-08-28 13:04 przez Kozłowicz-Pykacz Dianazmodyfikowano2026-08-28 13:09 przez Pykacz Dianazmiany w dokumenciezobacz rejestr zmianilość odwiedzin7
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa oleju opałowego na cele grzewcze 'Ekoterm Plus'
Dostawa oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 (norma PN-C-96024) w ilości ok. 11 000 litrów.
Dokumenty (4)
- Załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy
- Załącznik nr 2 - projekt umowy
- Zapytanie ofertowe
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.