Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w Lututowie na ul. Lipowej
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LUTUTOWIE, Lututów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lututów, ul. Lipowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej (projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny, projekt branży elektrycznej/automatyki) dla rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w Lututowie (ul. Lipowa). Zakres obejmuje również uzyskanie pozwolenia na budowę oraz opracowanie kosztorysu inwestarskiego. Realizacja w ciągu 8 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 3 projekty budowy/rozbudowy kanalizacji sanitarnej w ciągu ostatnich 5 lat
- Wartość pojedynczego projektu: min. 45 000,00 zł brutto
- Dokumentacja musi być wykonana należycie i zgodnie z przepisami prawa budowlanego
- Wymagane uprawnienia i zaświadczenia z izby dla osób realizujących zamówienie
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe- IPB.7013.21.2026-„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w Lututowie na ul. Lipowej” 29 lipca 2026 Załączniki Zapytanie ofertowe (287.10 KB) Załącznik nr 1- Opis przedmiotu zamówienia (137.97 KB) Załącznik nr 2- Formularz ofertowy (22.00 KB) Załacznik nr 3- Projekt umowy (168.74 KB) Załącznik nr 4- Mapa poglądowa z zaznaczonym zakresem dokumentacji projektowej (133.71 KB) załącznik nr 5 Wykaz wykonanych dokumentacji projektowych (38.50 KB) załącznik nr 6 Wykaz osób (34.50 KB) Odpowiedź na pytanie (163.77 KB) Informacja z otwarcia ofert zapytania ofertowego (184.88 KB) Informacja o wyborze naj. oferty (291.19 KB) Rozwiń Metryka Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Lututowie Data utworzenia: 2026-07-29 Data publikacji: 2026-07-29 Osoba sporządzająca dokument: Beata Lar Osoba wprowadzająca dokument: Katarzyna Sobczyk Liczba odwiedzin: 379
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w Lututowie na ul. Lipowej
Opracowanie dokumentacji projektowej (zagospodarowanie terenu, projekt techniczny, elektryka/automatyka) wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i kosztorysem.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.