Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LUTUTOWIE, Lututów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Urząd Miejski w Lututowie, ul. Klonowska 8, 98-360 Lututów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup i dostawa 2 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW, osadzonych na przyczepach umożliwiających legalny transport drogowy (DMC przyczepy max 2000 kg). Przedmiot zamówienia ma służyć jako zasilanie rezerwowe dla Gminy Lututów w ramach ochrony ludności. Kryteria wyboru: cena (60 pkt) oraz okres rękojmi (do 36 miesięcy).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie min. 2 dostaw agregatów o wartości min. 120 000 zł brutto każda w ciągu ostatnich 3 lat
- Dostawa na koszt i ryzyko Wykonawcy
- Przedmiot musi być fabrycznie nowy
- Wymagane referencje lub inne dokumenty potwierdzające należyte wykonanie dostaw
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe IPB.7013.20.2026- „Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW” 28 lipca 2026 Załączniki Zapytanie ofertowe IPB.7013.20.2026- „Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW” (318.79 KB) Załacznik nr 1- Opis przedmiotu zamówienia (36.53 KB) Załacznik nr 1- Opis przedmiotu zamówienia (200.95 KB) załącznik nr 2- formularz ofertowy (22.76 KB) załącznik nr 3 - wykaz wykonanych dostaw (19.06 KB) załącznik nr 4 - wzór umowy (208.41 KB) Odpowiedź na pytanie (184.47 KB) Załącznik nr 1- OPZ- po zmianie (36.73 KB) Odpowiedź na pytanie 04.08.2026 (194.04 KB) Załacznik nr 1- OPZ- po zmianie 04.08.2026 (36.73 KB) Informacja z otwarcia ofert zapytania ofertowego (182.92 KB) Informacja o wyborze naj. oferty na stronę (294.71 KB) Rozwiń Metryka Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Lututowie Data utworzenia: 2026-07-28 Data publikacji: 2026-07-28 Osoba sporządzająca dokument: Beata Lar Osoba wprowadzająca dokument: Katarzyna Sobczyk Liczba odwiedzin: 386
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW
Dostawa 2 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 45 kW na przyczepach.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.