Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. 'Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny'
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LUTUTOWIE, Lututów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- m. Chojny, gmina Lututów, powiat wieruszowski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług nadzoru inwestorskiego przy przebudowie drogi w miejscowości Chojny (gmina Lututów). Zakres obejmuje m.in. kontrolę robót ziemnych, remontu przepustu, budowy podbudowy i nawierzchni asfaltowej oraz oznakowania pionowego. Wykonawca ma reprezentować zamawiającego na budowie i kontrolować jakość materiałów oraz dokumentacji.
Kluczowe wymagania
- Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia wraz z uprawnieniami i zaświadczeniami z izby
- Zapewnienie stałej dyspozycyjności Inspektora nadzoru na terenie budowy
- Obowiązek podpisywania materiałów przed wbudowaniem
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe IPB.7013.19.2026- „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny” 23 lipca 2026 Załączniki Zapytanie ofertowe IPB.7013.19.2026 (306.81 KB) Załącznik nr 1- Formularz ofertowy (23.92 KB) Załącznik nr 2- Opis przedmiotu zamówienia (162.14 KB) załącznik nr 3 Wykaz osób (34.50 KB) Załącznik nr 4- Projekt umowy (227.28 KB) Informacja z otwarcia ofert zapytania ofertowego (184.46 KB) Informacja o wyborze naj. oferty (289.38 KB) Rozwiń Metryka Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Lututowie Data utworzenia: 2026-07-23 Data publikacji: 2026-07-23 Osoba sporządzająca dokument: Beata Lar Osoba wprowadzająca dokument: Katarzyna Sobczyk Liczba odwiedzin: 392
Części zamówienia (2)
Część 1: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. 'Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny'
Kompleksowy nadzór inwestorski nad przebudową drogi wewnętrznej w miejscowości Chojny.
Część 2: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. 'Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chojny'
Kompleksowy nadzór inwestorski nad przebudową drogi w miejscowości Chojny.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.