Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. 'Modernizacja łazienek w budynku Urzędu Miejskiego w Lututowie'
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LUTUTOWIE, Lututów
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lututów, działka nr ewid. 398/33 obręb 0020 (budynek Urzędu Miejskiego)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług nadzoru inwestorskiego przy modernizacji łazienek w budynku Urzędu Miejskiego w Lututowie. Zakres prac obejmuje m.in. demontaż ścian, posadzek oraz instalacji (sanitarnych i elektrycznych) i montaż nowego wyposażenia. Wymagane posiadanie uprawnień budowlanych przez osoby realizujące zadanie.
Kluczowe wymagania
- Samodzielne uprawnienia budowlane (lub osoby z odpowiednimi uprawnieniami)
- Uprawnienia w specjalnościach: konstrukcyjno-budowlanej (do kierowania robotami), instalacyjnej (cieplnej, wodno-kanalizacyjnej) oraz instal
- elektrycznej (bez ograniczeń)
- Dopuszczalne uprawnienia wydane na podstawie przepisów krajowych oraz EOG/Szwajcarii
- Przedłożenie zaświadczeń o przynależności do izby inżynierów budownictwa lub decyzji o uznaniu kwalifikacji
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. „Modernizacja łazienek w budynku Urzędu Miejskiego w Lututowie”. 10 lipca 2026 Załączniki Zapytanie ofertowe IPB.7013.18.2026 (265.29 KB) Załącznik nr 1- formularz ofertowy (22.07 KB) Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia - (OPZ) (168.01 KB) Załącznik nr 3- wykaz osób (109.21 KB) Załącznik nr 4 -Umowa (172.38 KB) Informacja z otwarcia ofert (245.77 KB) Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (286.28 KB) Rozwiń Metryka Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Lututowie Data utworzenia: 2026-07-10 Data publikacji: 2026-07-10 Osoba sporządzająca dokument: Beata Lar Osoba wprowadzająca dokument: Katarzyna Sobczyk Liczba odwiedzin: 501
Części zamówienia (1)
Część 0: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. 'Modernizacja łazienek w budynku Urzędu Miejskiego w Lututowie'
Nadzór inwestorski nad modernizacją łazienek (jeden pion przy schodach) w budynku Urzędu Miejskiego.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.