Zielony Lututów II etap
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LUTUTOWIE, Lututów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lututów, działka nr ewid. 398/27 obręb 0020
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rewitalizacja terenów zielonych w zabudowie wielorodzinnej. Zakres obejmuje budowę alejek (kruszywo i płyty ażurowe), montaż małej architektury (altany, ławki, kosze), nasadzenia (trawy, krzewy), montaż oświetlenia solarnego oraz systemu retencji wody opadowej. Wymagana obowiązkowa wizja lokalna.
Kluczowe wymagania
- Obowiązkowa wizja lokalna (wymagany protokół jako załącznik do oferty)
- Gwarancja jakości: 60 miesięcy
- Dostarczenie kosztorysu ofertowego przed podpisaniem umowy
- Polisa ubezpieczeniowa (odpowiedzialność cywilna)
- Opracowanie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa budowlanego
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe- "Zielony Lututów II etap" 1 lipca 2026 Załączniki Zapytanie ofertowe (312.01 KB) Załącznik nr 1- Formularz ofertowy (47.30 KB) Załącznik nr 2- Wykaz roślin- nasadzenia (247.09 KB) Załącznik nr 3- Rysunki zagospodarowania (580.38 KB) Załącznik nr 4- Protokół z przeprowadzonej wizji lokalnej (187.25 KB) Załącznik nr 5- Szczegółowy zakres prac (186.77 KB) Załacznik nr 6- Projekt umowy (208.96 KB) Przedmiar (378.04 KB) Informacja z otwarcia ofert (231.48 KB) Informacja o wyborze naj. oferty (277.95 KB) Rozwiń Metryka Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Lututowie Data utworzenia: 2026-07-01 Data publikacji: 2026-07-01 Osoba sporządzająca dokument: Beata Lar Osoba wprowadzająca dokument: Katarzyna Sobczyk Liczba odwiedzin: 569
Części zamówienia (1)
Część 0: Zielony Lututów II etap
Rewitalizacja terenów zielonych: budowa alejek, montaż małej architektury, oświetlenia solarnego i systemu retencji wody.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.