Dostawa odczynników do badań metodami molekularnymi oraz dzierżawa analizatorów
Zamawiający: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RZESZOWIE, Rzeszów (województwo podkarpackie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dostawę odczynników do jednoczesnego wykrywania materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV oraz DNA HBV w pulach osocza (288 000 donacji). Pakiet zawiera również całkowicie automatyczną archiwizację, kontrole, kalibratory oraz materiały zużywalne. Przedmiotem jest także dzierżawa automatycznych analizatorów diagnostycznych z pełnym oprzyrządowaniem i transmisją wyników na okres 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 77 814,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 3% ceny całkowitej
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny/pieczęć
- Oferty wariantowe: Niedozwolone
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DTZ.261.11 ZP.2026
Numer postępowania DTZ.261.11 ZP.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa odczynników, materiałów i dzierżawa analizatorów
Dostawa odczynników do badań molekularnych (HIV, HCV, HBV) dla 288 000 donacji oraz dzierżawa analizatorów diagnostycznych na 36 miesięcy.
Dokumenty (18)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do umowy - Formularz AUDYT 'on desk '.docxdocx
- Załącznik nr 2 - formularz asortymentowo- cenowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do umowu- Umowa_powierzenia_danych.docxdocx
- Załącznik nr 3 - o przeciwdziałaniu agresji.docdoc
- Załącznik nr 3 do umowy - Klauzula do umow przetargowych.docxdocx
- Załącznik nr 3a do SWZ- Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 4 - oświadczenie art. 108 ust. 1 pkt. 5.docxdocx
- Załącznik nr 5 - o aktualności oświadczeń.docxdocx
- Załącznik nr 6 - Wykaz doświadczenia.docxdocx
- Załącznik nr 7 - wzór umowy.docxdocx
- Załącznik nr 8 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docxdocx
- Zawiadomienie o wniesionym odwołaniu.pdfpdf
- 2026.07.27 Odwołanie Roche RCKik Rzeszów.pdfpdf
- Modyfikacja SWZ z 11.08.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.