Budowa kanalizacji sanitarnej w Więcborku i Wituni
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na budowie sieci kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej i tłocznej) wraz z przyłączami, studniami, tłoczniami ścieków oraz odtworzeniem nawierzchni drogowych i terenów zielonych. Inwestycja podzielona na dwie części: ul. Złotowska w Więcborku oraz ul. Wincentego Witosa w Wituni. Termin realizacji: 10 miesięcy. Kryteria oceny: cena (60%) i gwarancja (40%).
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane: Kierownik budowy (sieci, instalacje i urządzenia wod-kan bez ograniczeń)
- Uprawnienia budowlane: Kierownik robót (drogowe bez ograniczeń)
- Składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez Platformę e-Zamówienia
- Wadium: 30 000 zł (Część 1), 15 000 zł (Część 2)
Treść ogłoszenia
Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Roboty budowlane Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Data ogłoszenia: 29-05-2026 Data składania ofert: 18-06-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 18-06-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji] PDF Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (181,09KB) PDF SWZ.pdf (675,97KB) ZIP Zał. od nr 1 do 8 do SWZ.zip (1,51MB) ZIP Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiar cz. I Zam.zip (300,80KB) ZIP Zał. nr 10 do SWZ - Dok. bud. cz. I Zam.zip (31,91MB) ZIP Zał. nr 11 do SWZ - Dok. bud.1 cz. I Zam.zip (29,02MB) ZIP Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR cz. I Zam.zip (16,78MB) ZIP Zał. nr 13 do SWZ - STWiOR 1 cz. I Zam.zip (5,70MB) ZIP Zał. nr 14 do SWZ - Przedmiar cz. II Zam.zip (213,79KB) ZIP Zał. nr 15 do SWZ - STWiOR cz. II Zam.zip (5,85MB) ZIP Zał. nr 16 do SWZ - Dok. bud. cz. II Zam.zip (26,84MB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Złotowskiej w Więcborku
Budowa ok. 869 m kanalizacji sanitarnej (grawitacyjno-tłocznej), tłoczni ścieków, linii energetycznej oraz odtworzenie nawierzchni drogowej i terenów zielonych w Więcborku.
Część 2: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami i infrastrukturą towarzyszącą w ul. Wincentego Witosa w Wituni
Budowa ok. 1220 m kanalizacji sanitarnej (grawitacyjno-tłocznej), tłoczni ścieków, linii energetycznej oraz odtworzenie nawierzchni drogowej i terenów zielonych w Wituni.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (181,09KB)pdf
- SWZ.pdf (675,97KB)pdf
- Zał. od nr 1 do 8 do SWZ.zip (1,51MB)zip
- Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiar cz. I Zam.zip (300,80KB)zip
- Zał. nr 10 do SWZ - Dok. bud. cz. I Zam.zip (31,91MB)zip
- Zał. nr 11 do SWZ - Dok. bud.1 cz. I Zam.zip (29,02MB)zip
- Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR cz. I Zam.zip (16,78MB)zip
- Zał. nr 13 do SWZ - STWiOR 1 cz. I Zam.zip (5,70MB)zip
- Zał. nr 14 do SWZ - Przedmiar cz. II Zam.zip (213,79KB)zip
- Zał. nr 15 do SWZ - STWiOR cz. II Zam.zip (5,85MB)zip
- Zał. nr 16 do SWZ - Dok. bud. cz. II Zam.zip (26,84MB)zip
- Pytania i odpowiedzi.pdf (224,85KB)pdf
- Pytania i odpowiedzi 1.pdf (282,02KB)pdf
- Informacja o kwocie.pdf (227,21KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (193,38KB)pdf
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (263,96KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.