Zakup 5 zestawów komputerowych z oprogramowaniem

Zamawiający: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ, Warszawa

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Rzeszów, ul. 8-go Marca 5
Status
rozstrzygnięte

Podsumowanie

Małe zamówienie na dostawę 5 kompletów komputerów (PC, monitor, peryferia, MFP) z oprogramowaniem. Termin realizacji do 20.04.2026. Oferta składana do 09.04.2026 do godz. 12:00. Kryterium: cena 100%. Wartość poniżej 30 000 euro. Brak szczegółów technicznych w treści ogłoszenia.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTna wykonanie dostawy*,usługi*,roboty budowlanej*której wartość nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty poniżej 30000 euroI. ZAMAWIAJĄCYWojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowieul. 8-go Marca535-959 RzeszówII. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIANazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:Przedmiotem zamówienia jestzakup i dostawa 5 szt.zestawów komputerowych (jednostka centralna + monitor + klawiatura + mysz + laserowe urządzenie wielofunkcyjne) wraz z niezbędnym oprogramowaniem operacyjnym i biurowym.Rodzaj zamówienia:DostawaOkreślenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: zawarte jest wZałączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówieniaCzy dopuszcza się złożenie oferty częściowej (jeżeli dotyczy):nieTermin realizacji zamówienia: do20.04.2026 r.III. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIUZgodnie z opisem przedmiotu zamówienia –Załącznik nr 1IV. KRYTERIA OCENY OFERTCena - 100%V. SPORZĄDZENIE OFERTY:Ofertę należy złożyć na załączonym formularzu w terminie do dnia09.04.2026 r. do godz. 12:00w formie:pisemnej (osobiście, listownie) na adres:Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, ul. 8-go Marca 5, 35-959 Rzeszów, sekretariat – pok. 102;w wersji elektronicznej na adres e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji];na adres do e-Doręczeń:PL-53032-11773-RSSWV-25;W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, do oferty musi być załączone pełnomocnictwo określające zakres tego pełnomocnictwa i podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy.Wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca.W przypadku pytań dotyczących warunków realizacji proszę kontaktować się z: Główną Księgową p. Monika Warzocha, tel. 17 862 14 53 wew. 19 w godz. 8:00-14:00.Załącznikami do niniejszego ogłoszenia o zamówieniu stanowiącym integralną część są:Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1;Formularz oferty – załącznik nr 2Ogólne warunki umowy – załącznik nr 3Oferta musi zostać podpisana przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.Pełna treść ogłoszenia oraz dokładny opis przedmiotu zamówienia znajdują się w zamieszczonych poniżej plikach w formacie tekstowym pdf lub docx.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup i dostawa 5 zestawów komputerowych z oprogramowaniem

    Dostawa 5 szt. zestawów komputerowych (jednostka centralna, monitor, klawiatura, mysz, laserowe urządzenie wielofunkcyjne) wraz z oprogramowaniem.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zakup 5 zestawów komputerowych z oprogramowaniem — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne