Zakup 5 zestawów komputerowych z oprogramowaniem
Zamawiający: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rzeszów, ul. 8-go Marca 5
- Status
- rozstrzygnięte
Podsumowanie
Małe zamówienie na dostawę 5 kompletów komputerów (PC + monitor + peryferia) z systemem operacyjnym i pakietem biurowym. Termin realizacji do 22.12.2025. Oferta składana do 11.12.2025 do godz. 12:00. Kryterium: cena (100%). Wartość poniżej 30 000 euro. Brak wadium i specyficznych wymagań kwalifikacyjnych w ogłoszeniu.
Kluczowe wymagania
- Oferta podpisana przez osobę uprawnioną
- Pełnomocnictwo jeśli reprezentuje pełnomocnik
Treść ogłoszenia
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTna wykonanie dostawy*,usługi*,roboty budowlanej*której wartość nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty poniżej 30000 euroI. ZAMAWIAJĄCYWojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowieul. 8-go Marca535-959 RzeszówII. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIANazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 szt.zestawów komputerowych (jednostka centralna + monitor + klawiatura + mysz) wraz z niezbędnym oprogramowaniem operacyjnym i biurowymRodzaj zamówienia:DostawaOkreślenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: zawarte jest wZałączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówieniaCzy dopuszcza się złożenie oferty częściowej (jeżeli dotyczy):nieTermin realizacji zamówienia: do22.12.2025 r.III. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIUZgodnie z opisem przedmiotu zamówienia –Załącznik nr 1IV. KRYTERIA OCENY OFERTCena - 100%V. SPORZĄDZENIE OFERTY:Ofertę należy złożyć na załączonym formularzu w terminie do dnia11.12.2025 r. do godz. 12:00w formie:pisemnej (osobiście, listownie) na adres:Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, ul. 8-go Marca 5, 35-959 Rzeszów, sekretariat – pok. 102;w wersji elektronicznej na adres e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji];na elektroniczną skrzynkę podawcząePUAP: /WIIHRzeszow/skrytkaW przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, do oferty musi być załączone pełnomocnictwo określające zakres tego pełnomocnictwa i podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy.Wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca.W przypadku pytań dotyczących warunków realizacji proszę kontaktować się z: Główną Księgową p. Monika Warzocha, tel. 17 862 14 53 wew. 19 w godz. 8:00-14:00.Załącznikami do niniejszego ogłoszenia o zamówieniu stanowiącym integralną część są:Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1;Formularz oferty – załącznik nr 2Ogólne warunki umowy – załącznik nr 3Oferta musi zostać podpisana przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy.Pełna treść ogłoszenia oraz dokładny opis przedmiotu zamówienia znajdują się w zamieszczonych poniżej plikach w formacie tekstowym pdf lub docx.
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup 5 zestawów komputerowych z oprogramowaniem
Dostawa 5 szt. zestawów komputerowych (jednostka centralna, monitor, klawiatura, mysz) wraz z niezbędnym oprogramowaniem operacyjnym i biurowym.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.