Wynik postępowania na stworzenie logotypu zadania „Humanistyka dla bezpieczeństwa”
Zamawiający: INSTYTUT SLAWISTYKI PAN, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Ogłoszenie o wyniku postępowania na zaprojektowanie logotypu dla projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa. Projekt współpracy wzmacniającej badania slawistyczne i ich oddziaływanie na naukę oraz społeczeństwa tzw. flanki wschodniej UE i NATO”. Wybrano ofertę firmy VIS-MEDIA s. c. z Torunia.
Kluczowe wymagania
- Ocena ofert na podstawie ceny (70%) oraz portfolio (30%)
Treść ogłoszenia
Deklaracja dostępności
Informacje ogólne
Baza lokalowa
ORGANY
Dyrekcja
Rada Naukowa
Komisje
STRUKTURA ORGANIZACYJNA
Zakłady
Studia doktoranckie
Centrum Slawistycznej Informacji Naukowej
Zespół Obsługi Badań Naukowych
Wydawnictwo
Biblioteka
Zbiory Specjalne
Archiwum
Administracja
AKTY PRAWNE
Podstawy prawne funkcjonowania Instytutu
Zarządzenia Dyrektora
Regulaminy
UCHWAŁY RADY NAUKOWEJ
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
SPRAWOZDANIA
do PAN
PAN
Wydział I
PNT-01
MAJĄTEK I SPRAWOZDANIA FINANSOWE
Sprawozdania Dyrekcji
SZKOŁA DOKTORSKA Anthropos IPAN
Struktura
Regulamin
Rekrutacja
Program kształcenia
Samorząd doktorantów
POSTĘPOWANIA AWANSOWE
Postępowanie habilitacyjne
Postępowania doktorskie
Kolokwia habilitacyjne
Zawiadomienia o obronach
PRACA
Konkursy
Aktualny nabór
Wynik naboru
Oferty pracy
Archiwum konkursów i ofert pracy
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Otwarte dane i ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego
INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
Polityka prywatności cookies
/InstytutSlawistyki/SkrytkaESP
AE:PL-50927-95194-UFJBA-24
Wynik postępowania na stworzenie logotypu zadania „Humanistyka dla bezpieczeństwa. Projekt współpracy wzmacniającej badania slawistyczne i ich oddziaływanie na naukę oraz społeczeństwa tzw. flanki wschodniej UE i NATO”
Edytuj artykuł
W terminie wpłynęło 8 ofert:
Lp.
Oferent
Oferta brutto
1
CCPG marka Pracowni
C&C Sp. z o.o.
ul. Porannej Bryzy 33
03-284 Warszawa
6 765,00 zł
2
Formimpress Agencja Kreatywna
ul. Sienkiewicza 11/1
80-227 Gdańsk
5 394,78 zł
3
Optima Marketing Group Sp z o.o.
ul. Parkowa 16B/18
30-538 Kraków
18 000,00 zł
4
BRANDGLOW sp. z o.o. .
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
18 450,00 zł
5
Bombardier ad Agency Sp z o.o.
ul. Juliana Tuwima 42a/1
41-800 Zabrze
9 840,00 zł
6
2 CODE Sp. z o.o.
ul. Sowińskiego 24
70-236 Szczecin
7 380,00 zł
7
Agencja Reklamowa
Radna SP.zo.o.
Plac Inwalidów 10 lok 1,
01-552 Warszawa
4 600,00 zł
8
VIS-MEDIA s. c.
ul. Matejki 63a/9
87-100 Toruń
4 797,00 zł
Wszystkie oferty kompletne i złożone przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawców.
Niestety oferty znacząco wykraczają ponad zaplanowany budżet dla tego elementu zadania.
Napisano do wszystkich oferentów emaila z prośbą o przekalkulowanie ceny tylko dla zaprojektowania samego logotypu i przedstawienia 2 wersji do wyboru.
W drugim terminie, do dnia 31.08.2026 r do godz. 11.00 wpłynęły 4 kalkulacje.
Lp.
Oferent
Kalkulacja ceny samego logotypu
Cena
70%
Portfolio
30 %
Ranking
1
CCPG marka Pracowni
C&C Sp. z o.o.
ul. Porannej Bryzy 33
03-284 Warszawa
3 690,00 zł
21 pkt
30 pkt
IV miejsce
2
Bombardier ad Agency Sp z o.o.
ul. Juliana Tuwima 42a/1
41-800 Zabrze
3 075,00 zł
25,20 pkt
28 pkt
III miejsce
3
Agencja Reklamowa
Radna Sp.z o.o.
Plac Inwalidów 10 lok 1,
01-552 Warszawa
3 200,00 zł
24,22 pkt
30 pkt
II miejsce
4
VIS-MEDIA s. c.
ul. Matejki 63a/9
87-100 Toruń
1 107, 00 zł
70 pkt
30 pkt
I miejsce
Komisja oceniła oferty w dwóch kryteriach : ceny i przesłanych portfolio. Najwięcej punktów uzyskała firma
VIS-MEDIA s. c., ul. Matejki 63a/9 z Torunia
przedstawiając najniższą cenę i bogate portfolio. Zatem z nią zostanie podpisana umowa na kwotę
1107, 00 zł brutto.
2026-08-31 15:16
Dyrektor - Ewa Golachowska, opublikował: Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Powrót
Data wytworzenia:
2026-08-31 15:16
Autor:
Dyrektor - Ewa Golachowska
Data publikacji:
2026-08-31 15:16
Osoba udostępniająca na stronie:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Data ostatniej modyfikacji:
2026-08-31
Osoba modyfikująca:
Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Części zamówienia (1)
Część 0: Stworzenie logotypu zadania „Humanistyka dla bezpieczeństwa”
Zlecenie zaprojektowania logotypu dla projektu badawczego dotyczącego slawistyki i bezpieczeństwa.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.