Budowa remizy OSP Roztoki wraz z infrastrukturą techniczną i wyposażeniem
Zamawiający: Gmina Międzylesie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Roztoki, działka nr 343, obręb nr 0018, Międzylesie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Roztokach. Zakres obejmuje: budowę obiektu, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej (w tym zbiornika bezodpływowego), instalacji fotowoltaicznej (8,7 kW) z magazynem energii (2x5 kWh), wyposażenia wewnętrznego i zewnętrznego (agregat prądotwórczy) oraz pozostałe prace budowlane zgodnie z projektem.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 45 000 zł
- Wadium musi być wniesione przed terminem składania ofert
- Oferta musi być podpisana podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
- Wymagane dokumenty określone w SWZ
Części zamówienia (2)
Część 1: Budowa remizy OSP Roztoki wraz z infrastrukturą techniczną i wyposażeniem
Budowa budynku remizy OSP wraz z instalacjami (wod-kan, fotowoltaika 8,7kW z magazynem energii), wyposażeniem oraz infrastrukturą techniczną.
Część 2: Budowa remizy OSP Roztoki wraz z infrastrukturą techniczną i wyposażeniem
Budowa budynku remizy OSP wraz z instalacjami (wod-kan, fotowoltaika 8,7kW z magazynem energii), wyposażeniem oraz infrastrukturą techniczną.
Dokumenty (32)
- Załącznik nr 11 - Projekt techniczny.pdfpdf17797.97 kB
- Załącznik nr 15 - STWiORB - wykaz_zmian_i_uzupełnień.pdfpdf331.53 kB
- ogłoszenie o zmianie SWZ z dnia 21.08.2026 r..pdfpdf350.52 kB
- Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docxdocx543.6 kB
- Wyjaśnienia do SWZ z dnia 19.08.2026 r..pdfpdf336.89 kB
- Załącznik nr 10 - Projekt architektoniczno-budowlany.pdfpdf3690.68 kB
- Załącznik nr 18 - Decyzja Starostwa Powiatowego.pdfpdf1527.14 kB
- Załącznik nr 17 - Umowa o przyłączenie do sieci dystrybucji.pdfpdf1703.56 kB
- Załącznik nr 8 - wzór umowy z dnia 21.08.2026.pdfpdf683.2 kB
- Załącznik nr 1 - OPZ z dnia 21.08.2026.docxdocx546.63 kB
- Załącznik nr 16 - Przedmiar z dnia 21.08.2026 r..pdfpdf262.23 kB
- Załącznik nr 3 - oświadczenie o spełnieniu warunków oraz braku podstaw do wykluczenia.docxdocx535.05 kB
- Załącznik nr 3 - oświadczenie o spełnieniu warunków oraz braku podstaw do wykluczenia z dnia 31.08.2026 r..docxdocx533.15 kB
- Załącznik nr 1 - OPZ.docxdocx550.24 kB
- szkic tyczenia garaży.pdfpdf1056.31 kB
- Załącznik nr 8 - wzór umowy.docxdocx621.34 kB
- SWZ z dnia 21.08.2026.pdfpdf572.12 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf141.77 kB
- Załącznik nr 14 - STWiORB - instalacja elektryczna.pdfpdf745.13 kB
- Załącznik nr 12 - STWiORB Roboty budowlane.pdfpdf790.09 kB
- Załącznik nr 16 - Przedmiar.athath143.87 kB
- Załącznik nr 13 - STWiORB - instalacje sanitarne.pdfpdf532.09 kB
- SWZ z dnia 12.08.2026.pdfpdf559.3 kB
- Załącznik nr 7 - oświadczenie grupa kapitałowa.docxdocx532.27 kB
- Załącznik nr 16 - Przedmiar.pdfpdf452.39 kB
- Załącznik nr 5 -Wykaz osób.docxdocx532.97 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 21.08.2026 r..pdfpdf66.38 kB
- Załącznik nr 16 - Przedmiar z dnia 21.08.2026 r..athath132.65 kB
- Załącznik nr 9a - Projekt zagospodarowania działki.pdfpdf3180.83 kB
- Załącznik nr 4 -Wykaz robót budowlanych.docxdocx534.21 kB
- Załącznik nr 6 -ozbowiązanie podmiotu trzeciego.docxdocx532.29 kB
- Załącznik nr 9b - Projekt zagospodarowania działki - mapa.pdfpdf866.49 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.